Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Manapság mekkora fizetésre...

Manapság mekkora fizetésre számíthat egy gyári munkás Budapesten?

Figyelt kérdés

Üdv most vagy végzős középiskolában és miután végeztem egyenlőre inkább szeretnék elköltözni vidékről Budapestre de nem igazán tudom mennyi a reális bér ezekre a pozíciókra.


Ha ez számít majd valamit eddig 2 nyarat voltam diákmunkában a helyi gyárakban.


2023. ápr. 23. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Kis KKV-nál dolgozom, mint műszerész, az ilyet nevezhetjük gyárnak. 360e a nettóm, végzettség nélkül, ami Budapesten kevésnek számít. Sima 1 műszakos a munkarend, nem betanított munka.
2023. ápr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4%
Netto 350-400
2023. ápr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10%
Amennyit kér.
2023. ápr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Én óraösszeszerelő üzemben dolgozom "gyári munkásként" de valójában heti 1x megyek be, kapok 1 láda összeszerelni valót amit home officeban szerelek össze amikor kedvem tartja, rugalmasan a lényeg hogy 1 hét alatt meglegyek, vigyem be az üzembe és kapom az újabb adagot. Nettó 550-et kapok érte mert kicsit speckó az összeszerelés, igényel kézügyességet.
2023. ápr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

Nettó 3-400 nettók.

10 éve még 80 nettó volt.

2023. okt. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!