Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A morgan stanley-nél vannak...

A morgan stanley-nél vannak nyári gyakornoki programok?

Figyelt kérdés

Eddig még csak tavaszi, meg off-cycle gyakornoki programokat láttam meghirdetve és érdekelne finance, wealth management vagy akármilyen gazdasági területen van-e nyári gyakornoki állás, vagy az off-cycle-re adjam be a jelentkezésem.

Ugyanitt, ha valaki volt már gyakornok náluk a interjúkról vagy bármi információról szívesen hallanék, mert nem sok dolog van a weboldalukon.



2023. ápr. 23. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igazából lényegtelen melyik programra jelentkezel, mert a gyakornoki programok folyamatosan mennek.

Sőt célszerű már most jelentkezni a tavaszira, mert az interjú elvisz vagy 3 hetet, a háttér ellenőrzés meg 1 hónapot szólval pont nyár lesz mire bejutsz.


Különbség a nyári meg a többi között, hogy nyáron 40 órába vagy és vannak képzések, többi időszakban 20-40 és sima gyakornokoskodás.


Minden nagyobb részlegnek más az interjú procedúrája szóval abban nem igazán tudok segíteni.

2023. ápr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..


Ennél a kérdésnél az 1. volt az én válaszom. Szerintem sok dologra választ találsz.


Úgy tudom a kezdés nincs adott időponthoz követ. Akár ha most jellentkezel, akkor ahogy felvesznek tudsz kezdeni. Ezek az évszakos programok szerintem csak marketing dumák.

2023. ápr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!