Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Emelt szintű informatika...

Emelt szintű informatika ágazati vizsga felér egy középszintű IT végzettséggel igaz?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 25. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Igen, mivel ezek rendre semmit nem érnek a munkaerőpiacon. Ha kompetens szakember akarsz lenni lehetőségek tárházával és bruttó 700-800 ezres pályakezdő bérrel, majd tapasztalat függvényében 2-2,5 milliós bérrel az ott kezdődik hogy mérnökinformatikus BSc vagy programtervező informatikus BSc és ezek mellé egy angol felsőfokú nyelvvizsga.


Ezen kívül az összes ilyen kamu OKJ, bootcamp, gyorstalpaló stb nem ér semmit, szóba sem fognak veled állni a cégek max valami lerobbant garázscégek akik adnak minimálbér + cafeteriát.

2023. ápr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
IT support állásokat nézegetem, ott írják középfokú végzettség, elvárásnál az összes kritériumnak megfelelek, csak nem tudtam,hogy ez középszfokú végzettséggel felér
2023. ápr. 25. 18:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy add be a jelentkezést, ezt nem veszik olyan szigorúan mint az orvosinál a diploma meglétét. Vélhetően ilyen állásokra érkezik 200-300 önéletrajz egyébként felvennének ezzel a végzettséggel is. Ahová azt írják hogy középfokú végzettség az azt jelenti hogy nem kérnek diplomát kb ennyi.
2023. ápr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja ertem, koszi
2023. ápr. 25. 18:17
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az önéletrajz elejére azt írd le hogy mihez értesz. Főként arra kíváncsi a munkáltató nem arra hogy milyen iskolába jártál.
2023. ápr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!