Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Győrből Ausztriába ingázni?

Győrből Ausztriába ingázni?

Figyelt kérdés
Sopronból Győrbe költöznék, de ahogy eddig is a magyar / cigó vállalkozókat kerülném mint a leprást a közismert okok miatt. Nagy szívás az ingázás heti 4x 5x kocsival vagy vonattal pl Bécsbe vagy Hegyeshalom - Bécs közötti településekre? Mennyi pluszt kell betervezni dugó vagy vonatkésés miatt, mennyire megbízható a vonatközlekedés stb. Ilyen tapasztalatok érdekelnének.

2023. ápr. 27. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
Hát ha értelmiségi munkát nem tudsz betölteni ami végezhető 100% remoteból (pl: Senior Data Scientist, Cloud Data Architect) külföldi cégnek contractorként akkor marad az ingázás a proli munkára 2-3 ezer eurós aprópénzért
2023. ápr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom te hol élsz, de nettó 4000 alatt nem kaptam még, plusz természetesen 13. 14. havi. De ennek ellenére örülök neki, hogy téged anyu a szuperkontaktor képzőbe iratott be és nyilván teljesen hihető, hogy itt a gyakorin vered a répát ausztriai ingázós kérdésekre szinyór szájenszfiksön managerként 13 évesen havi 10000 dodós fizuval. Inkabb nyomkodd a pattanásaidat es mars vissza leckét írni 🤡
2023. ápr. 27. 13:04
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Irigyellek hogy a 2-3000€ Neked apropenz.
2023. ápr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
En 10 eve ingaztam Becsbe Mosonmagyarovarrol, nagyon szar volt, a vonatkozlekedes egy kalap szar. Raadasul anyagilag se eri meg, inkabb koltozz be Becsbe.
2023. ápr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

"havi 10000 dodós fizuval."


Nem pályakezdő vagyok, hogy csak ennyit keressek. Ennek a dupláját kapom + prémium egy-egy sikeresen leszállított project után, mivel Tech Lead poziban vagyok L6 szinten az NVIDIA-nál. Nem tudom mi a hihetetlen benne ha te magad írtad hogy 4000 €-t kapsz a semmit nem érő ingázós prolimunkádért.

2023. ápr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!