Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki nagyon nem bírja a kötötts...

Aki nagyon nem bírja a kötöttségeket,annak inkább vállalkozónak kellene lennie?

Figyelt kérdés

Én például ilyen vagyok.

Van egy gépészmérnöki, egy ráépülő szakmérnöki meg egy gazdasági is.

Több munkahelyen is megfordultam már, mindig én váltottam.De, sokszor nem volt zökkenőmentes az ottlétem.

A konfliktusok oka,hogy én a munkaidőt lazán veszem.


Gyakran kiszoktam menni postára csomagot átvenni, cipészhez vagy fodrászhoz, munkaidőben.

Szellemi munkát vagyok, 3 diplomával, magam is betudom osztani az időmet, nem kell agyonszabályozni.


Nem szoktam ügyintézésre sohasem szabadságot kivenni, hanem mindent megoldok munkaidőben.A szabadság arra van,hogy nyaraljunk.



Most, legutóbb kaptam egy írásbeli figyelmeztetőt, emiatt a "lógásért".De, akkor sem fogok változtatni, elég képzett vagyok,hamar találok másik munkahelyet, ha kirúgnak netán.



Elgondolkodtam,hogy vállalkozásba kellene kezdeni, mert az sokkal kötetlenebb, sokkal kevesebb a szabályozás.


2023. máj. 8. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Annál nagyobb kötöttség nem is kell.
2023. máj. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Munkavállalókent a munkáltató szabja meg a munkaidődet es hogy abban az időben mit kell es lehet megtenni.


Teljesen jogos volt a fegyelmi. Attol mert tanult ember vagy nem tehetsz meg akarmit.


Es tevedes hogy a szabadsag nyaralasra van. Eleve a nagy reszevel a munkaltato rendelkezik es ha minden honapban elkuld egy napra azzal te mindent fogsz kezdeni csak nyaralni nem

2023. máj. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Édesanyukám vállalkozó. Van két cége. Kis korom óta 0-24ben dolgozik. Most 25 éves vagyok.


Nála nincs olyan, hogy work life balance. A mai napoban is sokszor felkel hajnali 4kor és éjfél körül eldől az ágyban.


Igen, technikailag bármikor eltudnak menni akárhova akármilyen ügyet intézni, de még sem, mert betáblázza az egész napját.


Persze biztos van olyan vállalkozó is, aki napi 3-4 órát dolgozik és meg van, de ilyet nem ismerek. Minden vállalkozó ismerősünk agyon hajtja magát.


Ha fontos a kötetlen munka, akkor inkább menj programozónak. Elmész egy nagy multihoz és home officeból ledolgozod nyugis tempóban a napi 4 órát és akkor mész oda ahova akarsz. Sokszor kollégáknak sem kell szolni.

2023. máj. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3# Vagyok.


Persze a napi 4 órát úgy gondoltam, hogy elvileg 8 órát kell papíron dolgozni, de ha közepesen is jó vagy akkor is valszeg letudod darálni 4 óra alatt a munkát, mert sok multinál nagyon nyugdíjas tempóban tolják.

2023. máj. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem vállalkozónak kell lenni hanem normális céghez kell menni dolgozni. Én DevOps mérnökként home officeban dolgozom és a kutya nem nézi hogy mit csinálok munkaidőben azon kívül hogy napi 1-2 meetingen részt veszek és határidőre megvan a feladat + stabilan üzemel a rendszer. Van olyan napom (általában hétfő és péntek) ami annyiban tér el a szabadságtól hogy részt veszek egy 15 perces reggeli stand up meetingen egyébként egész napom szabad szinte.


Nem tudom milyen cégeknél dolgoztál eddig de nekem amerikai anyavállalatú bpesti multiknál volt eddig a leglazább a munkavégzés. Átlagosan egy nap jó ha dolgozom 3-4 órát jelenleg (természetesen teljes állásban hivatalosan 8 órára bejelentve).

2023. máj. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amit te keresel, az a reszmunkaidos vagy a home office-os allas.
2023. máj. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Agyonképzett vagy. Ja. Én viszont nem engedtelek volna az általános iskola második osztályába sem ezzel a helyesírással.
2023. aug. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!