Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyáron ti hány hèt diákmunkát...

Nyáron ti hány hèt diákmunkát vállaltok?

Figyelt kérdés
Meg ez mitől függ?

2023. máj. 12. 14:55
A kérdező szavazást indított:
1-2
3-4
5-6
7-8
9-10
11-12
15 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Én amikor dolgoztam, az egész nyarat végigcsináltam, de nem teljes munkaidőben. A legsűrűbb olyan 30 órás hét volt, de volt, hogy ennek csak a fele.
2023. máj. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%

Miért nincs olyan opció hogy egyet sem?


Dolgozzon a meleg fülledt nyári időben az aki csóró én a medencémben és a tengerparton fogok üdülni, biztos nem fogok 3000-3500 forintos nevetséges órabérért dolgozni. A nyár a pihenésről és a bulizásról szól a többi évszak pedig a tanulásról.

2023. máj. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
93%

Utolsó.

hát szerintem nem mindig a csóró dolgozik mert van aki simán saját pénzt is szeretne amiért maga dolgozik meg.

2023. máj. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
82%
amúgy ha sikerül nekem is a diákmunka akkor egész nyáron vagy talán a szeptembert vegig azt bevállalnám.
2023. máj. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%

Én is saját magam keresem a pénzemet csak nem úgy hogy alulfizetett diákmunkát vállalok hanem online kereskesek, részvényeket vásárolok ahonnan kapom az osztalékot valamint saját weboldalt üzemeltetek ahol a reklámbevételekből a nézettség függvényében folyamatos bevételem származik.


De nyáron az aktív időszak helyett a feltöltődésre koncentrálok nem a bevételforrásaim menedzselésével. Arra ráérek az egyetemi tanulmányi időszak alatt foglalkozni.

2023. máj. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Vegyél majd sarokcsiszolót az osztalékból töki. Nem csinálhatja mindenki azt, amit te, és azért az nyilvánvaló, hogy az odavezető út se kevés munka, ráadásul érzésre elég sokáig ingyenmunka, aztán ott van az az elég hosszú átmeneti időszak is, amikor azért nem annyira számottevő az a tényleges nettó jövedelem, amit el is nyaralhatsz belőle. Tehát mondjuk úgy, inkább apa farvizein medencézgetsz eléggé esélyesen, és még vered is a flexet, mintha bárki kezdhetne itt ezzel bármit.
2023. máj. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
“3000-3500 forintos nevetséges órabér” lol ahha… *cries in 1700 forintos nevetséges órabér
2023. máj. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Mikor diák voltam, simán végig nyomtam egész nyarakat, akár heti 40 órában is. Nem mindenkit tudnak pénzelni a szülei.
2023. máj. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%

Nyáron dolgozni?


Hülye vagy: :D :D :D

2023. máj. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%

De jó is volt 13 éves koromban, amikor nyáron falun a dinnyésnél (dinnyetermesztő) dolgoztunk és még pénzt is kaptunk érte. Annyi dinnyét ettünk, amennyit akartunk és minden este vihettünk haza egy óriásit a bicaj csomagtartóján.

Nehéz meló volt vézna gyerekként mire megraktuk a traktor pótkocsiját, aztán vittük a szomszéd falu vasútállomására, ahol vagy vagonba pakoltuk (boxcar), vagy az ott várakozó osztrák vagy német kamionba. 😂

De olyan is volt még kisgyerekként (voltam vagy 8 éves), amikor bratyó és a haverja vettek a dinnyésnél annyi dinnyét, ami a zsiguli csomagtartójába, meg a hátsó ülésre befért, ők beültek előre, én a dinnye tetejére és mentünk a második faluba árulni. Csak azt elfelejtették mondani, hogy árulni én fogom, mert ők a kocsmában lesznek addig. 😂

2023. máj. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!