Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pedagógiai asszisztens munkakö...

Pedagógiai asszisztens munkakörben nehéz elhelyezkedni Ausztriában,Németországban?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem elég az alap nyelvtudás.

Tanfolyamom végeztem, van 3 éves tapasztalatom :)



2023. máj. 14. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában jobban preferálják az echte osztrák vagy echte német származású egyéneket de ha valahol régebb óta hiány van (és nem jelentkezett huzamosabb ideje osztrák vagy német állampolgár) akkor így hogy rendelkezel tapasztalattal van rá esély. Természetesen a diplomát honosíttatni kell és legalább C1 szinten (de preferáltan C1+) kell beszélni németül.
2023. máj. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem!
2023. máj. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

2 vagyok


Mármint nemet arra írom hogy szinte esélytelen. De takarítanak jó lehetsz ott magyarként.

2023. máj. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy echte német vagy osztrák elmegy annyi pénzért akkora felelősségű munkát végezni?
2023. máj. 14. 19:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy elmegy. Sőt a németek precízsége miatt nem engedik meg hogy egy olyan legyen ped asszisztens aki nem anyanyelvi szintén tud németül.
2023. máj. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%

"Egy echte német vagy osztrák elmegy annyi pénzért akkora felelősségű munkát végezni?"


Igen, mivel egy echte németnek vagy osztráknak van saját háza az adott országban ezért a fizetése fele nem megy el albérletre és fontosabb nekik hogy olyan munkát végezzenek amit szeretnek és mellette kényelmes életet tudnak élni, mint hogy valami gyárban robotoljanak vagy 14 órázzanak magasabb bérért.

2023. máj. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elhiszem. Csak ahogy szülésznőből,ápolóból is hiány van úgy azt hittem, hogy ebből is
2023. máj. 14. 19:44
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
De egy ápoló nem gyermekekkel beszélget hanem szros pelenkát cserél a 90 éves dédin.
2023. máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!