Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Unixhoz szeretnék jelentkezni...

Unixhoz szeretnék jelentkezni kiszàllìtònak. Van köztünk olyan aki ott dolgozik es elmondanà mennyi a fizetés?

Figyelt kérdés
2023. máj. 15. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Én is jelentkezgettem oda, bár én mérnöknek. A fizetés elég jó, a hirdetésekben ilyen 1 millió körüli bruttókkal kecsegtetnek. De az életben soha nem hívtak be, szerintem oda bekerülni lehetetlen.
2023. máj. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Leggagyibb , tudom mert a szembe lévő pékségbe panaszkodnak a személyzetnek . 3 kilo széthajtva sietve stb, gyorsan lecserelődnek a pultos ügyfelesek a kisteherauto sofőrjeik is ...
márc. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2# Tudod hogy a pártok kormányok kamu hirdetéseket reklámokat csináltatnak ? Azzal az okkal hogy túlkinalat van munkahelyekkel de lusta a nép inkabb sir stb .... Régota mehet mert 2010ben szuperinfon hirdettett a frühwald 4 munkak
márc. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lefagyott elküldte közben a kommentet ...Szóval 4 munkakörbe kerestek, elmentünk személyesen . A portán beengedtek a szemelyzeti-munkaügyishez . Kérdezte mi járatban, mutattuk a hirdetést , azt mondta téves évek óta nincs üres hely . Portás szerint heteken át jöttek és mind elküldve, furcsa mert puszira nem hirdetnek 100 ezrekért ..
márc. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!