Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kezdő C#-osként (ASP) mennyi...

Kezdő C#-osként (ASP) mennyi az ideális fizetés most?

Figyelt kérdés

Régen tanultam a nyelvet,viszont úgy alakult,hogy PHP fele mentem. Jelenleg azonban váltanék C#/ASP-re.

Van egy kisebb hobbi projektem is önéletrajzban (Bár az konzolos C# alkalmazás).


Tavaly szereztem 4 hónapnyi tapasztalatot,csak sajnos egészségügyi dolgok miatt nem tudtam a cégnél maradni.


Köszönöm előre is a válaszokat!



2023. máj. 22. 16:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
Átlag junior kezdő. Amit a Haysen látsz -15-20%.
2023. máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
C#-ot jellemzoen a kevesbe jol fizeto cegek keresnek, ilyen 6-700 brutto lehet realis.
2023. máj. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Ami inkább súrolja a 600-at, mintsem a 700-at. 7-800 itthon az inkább medior kategória.
2023. máj. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! C#/PHP (Laravel) hibrid pozíció volt amúgy,ott bruttó 700-at kaptam.

Igazából azért tettem fel a kérdést,mert sok helyen hallottam,hogy a PHP nem fizet olyan jól,mint a Java/C#.

2023. máj. 22. 17:22
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

"sok helyen hallottam,hogy a PHP nem fizet olyan jól,mint a Java/C#"


A PHP es C# nem fizet olyan jol, mint a Java, igy lenne helyes.

De ha megnezed a jol fizeto cegek hirdeteseit, akkor latod.

2023. máj. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Ja,értem. Én a C#-ról azt hittem,kb a Java-val egy kategória fizetésben.

Tanultam amúgy Java-t is (Spring Boot-tal) 2 éve,abban is készül a hobbi projektem.


Szóval szerinted akkor inkább Java felé menjek,ha már választani kell? Egy nettó 430-450 nekem teljesen jó lenne kezdő Java-sként is amúgy.

2023. máj. 22. 17:43
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Az 700 bruttó körül van, annyit adnak szinte bármelyik népszerűbb nyelvvel gyűjtőmultimál. Evosoft, GoTo, Deutsche Telekom stb. szintű cégekkel lehet érdemes próbálkozni, ilyeneknél szoktak lenni C# projektek és a komolyabbaknál most úgyis hiring freeze van junior szinten.
2023. máj. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%

"Szóval szerinted akkor inkább Java felé menjek,ha már választani kell?"


Mindegy, ahogy 7-es irja, az altalad leirt bersav C#-pal is realis lehet, kesobb meg ugyis meg kell tanulnod tobb nyelvet (mar ha komolyabb ambicioid vannak). Ha megtanulsz egy objektum orientalt nyelvet, akkor a tobbi mar sokkal konnyebben megy utana.

2023. máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszi a további válaszokat!


PHP-t is OOP-ben tolom,nincs bajom a szemléletmóddal.

2023. máj. 22. 18:12
 10/20 anonim ***** válasza:
23%

Az újabb fizetésharc ahol a keveset keresők nem hiszik el hogy lehet nagyon jól keresni, a sokat keresők pedig nem hiszik el, hogy lehet baromi rosszul keresni.


Kb 650 től 900 ig bármi lehetséges, kezdve a kicsi szarul fizető KKVk tól egészen a jólfizető multikig.


Kevés tapasztalattal nem lesz azért egyszerű rodeó és nem biztos hogy csak arra érdemes jelentkezned amit igazán szeretnél, mert most nehezebb kezdőként állást találni.

2023. máj. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!