Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » IT-ban átlagosan mennyi ideig...

IT-ban átlagosan mennyi ideig vannak egy cégnél az emberek?

Figyelt kérdés
Van olyan is, aki azt mondja senkit sem érdekel milyen gyakran váltasz, mások szerint azért érdemes 2-3 évet maradni egy helyen. Fizetés szempontjából nekem úgy tűnik megéri gyakran váltani, mert egyszerűen ilyen a cégek politikája, hogy nem szeretnek nagyobb mértékű emelést adni, ha többet akarsz, el kell menni máshová.

2023. máj. 23. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Mindig megéri váltani, mert igen sose adnak annyi emelést amiért érdemes lenne maradni
2023. máj. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Sztem az IT-sek elég gyakran akar mar projekt alapon is váltanak. De sztem 2 évente jó eséllyel.
2023. máj. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Tipikusan jól teljesítek interjúkon, így számomra nagyon pozitív élmény mindig amikor járhatok interjúra.


Ezen kívül van rengeteg cég, ami érdekes számoram, így elég nehéz kontrollálnom magam, hogy ne mondjak fel 6 hónaponta :D


Nekem a minimális a 2 év, amit szerintem maradnom kéne minden helyen.


Nem értem azokat, akik képesek 5-10 évet ITn belül 1 cégnél maradni.

2023. máj. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Hát ha már a sokadik helyről fél év után mész el azt azért nem szeretik a cégek, plusz tapasztalatszerzés szempontjából sem a legjobb, főleg multiknál vagy 1 hónap mire minden jogot megszerzel és kiismered a rendszereket.


Szerintem az ideális a 2-3 év. Ez idő alatt nem lesz annyira nagy a táv a piac és a fizud között plusz ki tudod ismerni az adott helyen használt technológiákat.


Hosszabb idővel az a baj hogy egyrészt picit bele tud kényelmesedni az ember a munkájába és a fizu sem biztos hogy tartja a lépést.

Amiért emberek egy helyen sokáig maradnak az valszeg azért van mert nem biztos hogy csak a pénz számít valakinek. Lehet hogy jó a munkakörnyezet, jók a projektek, vagy éppen pár óra alatt végzel a munkáddal és csinálhatsz amit akarsz

2023. máj. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A 4-es jól összefoglalta. A váltás egyfajta kockázat is, hiába nő jobban a fizu, ha kikapsz valami taplófőnököt/kollégát, én is ezért vagyok 7 éve ugyanannál a cégnél, a fizu megfelelő és a kollégák nagyok korrektek.
2023. máj. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Senioritastol fugg. Juniorkent erdemes legalabb 3 evet, ha jo a hely es tudsz fejlodni, tanulni. Aztan mediorkent 1-2 evente erdemes lehet akar valtani, seniorkent 2-3 evente. Direktor+ szinten nyugodtan le lehet huzni 5 vagy tobb evet is egy helyen.
2023. máj. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!