Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Verseny szféraba IT szegmensbe...

Verseny szféraba IT szegmensbe melyii önéletrajz minta alapján érdemes összeállítani egy cvt?

Figyelt kérdés
Pl egy pályakezdőnek az euro pass jó?
2023. máj. 25. 17:53
 1/6 A kérdező kommentje:
*melyik
2023. máj. 25. 17:54
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Attol fugg, hogy milyen ceghez jelentkezel.
2023. máj. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az europass-t egy eletre felejtsd el. Gyakorlatilag instant kivagjak minden epkezlab, versenyszferas kivalasztason, mivel egyreszt alig van informaciotartalma, masreszt uvolt rola, hogy az illeto semmenyi munkat nem tett bele magatol.

Gyarban, vagy valami alsokategorias allami helyen esetleg elmegy.


Irj egy normalis amerikai stilusu oneletrajzot.

2023. máj. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15 évvel ezelőtt még jó volt a Europass, engem még 6 éve is felvettek vele (tévedésből egy régi CVm került az interjúztatók elé), de ma már ciki. Canva vagy már bármelyik office CV sablon is jobb.
2023. máj. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a VisualCV-t használom, elég jó sablonjaik vannak, europasst felejtsd el egy életre.
2023. máj. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

LinkedIn két kattintásból generál a profilod alapján egy CV-t. Nekem mindig elég volt mindenhova.


Amúgy IT-val nem mondtál sokat, elég tág terület de ha olyan a portfoliód fog igazán számítani, mintsem a CV-d.

2023. máj. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!