Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lopták már el üzleti ötletedet...

Lopták már el üzleti ötletedet? Mi volt az?

Figyelt kérdés
Gyanútlanul beszéltél róla valakinek, aztán azt vetted észre megcsinálta ugyanazt vagy hasonlót?

2023. máj. 26. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak az ügyfélkörömet is vinni akarta, arra meg már léptem és nem hagytam. Megcsinálta az illető, de ahogy akkoriban figyelgettem, a kezdeti "hatalmas" tervek, célok, megfelelő ember nélkül, ismét lejtmenetbe kerültek és lett az enyészeté. Pedig ha mással csinálta volna-ma milliárdos lenne és nem kéne napocska szintűre sülyednie, olyan bagázzsal mint amivel jelenleg melózik, és akikre még egy egyszerű szemétkivitelt sem bízna egy normális ember..
2023. máj. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1+ Jó ez a monds, és találó is, az adott helyzetre:


Aki korpa közé keveredik, megeszik a disznók.

2023. máj. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
1+ Aztán volt még egy másik ötlet, amit más valósított meg, még fut, még termel az illetőknek jelentősen, de már nem sokáig ha nem változtatnak az üzleti politikájukon és nem bánnak az alkalmazottjaikkal normálisabban, ha nem megbecsülik őket. Nem jó ha nagy fluktuáció van egy aott helyen, mert a tulajdonosokat csak a profit érdekli, de két fillért sajnálnak a munkásoktól. Sosem hoz jót az ilyen hozzáállás.
2023. máj. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Nem.


1, környezetem betanított biorobot, nem lop, nem csinál semmit, csak bejár dolgozni.

2, nem mondoodm el minden jöttmentnek az ötleteimet

2023. máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!