Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mennyi lehet a...

Szerintetek mennyi lehet a reàlis bérigény fuvarszerevzönek 1 év tapasztalattal és két nyelvtudàssal(angol-német) Budapesten??

Figyelt kérdés

#Fuvarszervezö #Speditör #Logisztikai koordinàtor
2023. máj. 26. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Garantált bérminimum
2023. máj. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm vidéken 300 nettót keres, de nagyobb tapasztalattal.
2023. máj. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem aki tudja ,hogy ez mennyi munkàval jàr az 500 nettó alatt nem keres
2023. máj. 26. 15:08
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Akkor őt nyilván alulfizetik. Nem olyan nagy meló, reggel 7-től este 10-ig bármikor hívhatnak. xD
2023. máj. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Szerintem aki tudja ,hogy ez mennyi munkàval jàr az 500 nettó alatt nem keres"

A kérdésedben egy nem konzisztens állítás van. Nem a munkavállalók szabják a saját bérüket, hanem a munkaadók. Ha te nem mész oda munkavállalóként, mert kevésnek tartod a bért, akkor majd oda megy más és betölti az állást.

Egy időben egyébként jellemző volt, hogy az egyetemen frissen végzettek magasabb kezdő bért kaptak, mint az egy vagy két évvel korábban ugyanott elhelyezkedett és már 1 illetve 2 év gyakorlattal rendelkezők.

Másik kérdés, hogy a fuvarszervezéshez nem kell egyetem, csak talpraesettség és kiváló nyelvtudás.

2023. máj. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Fuvarszervező alatt mit értesz pontosan? Nem mindegy, hogy fuvarozó cégnél dolgozol ahol egyben diszpécser is vagy, azaz a sofőrökkel tartod a kapcsolatot és irányítod őket + még munkákat szerzel az autókra, vagy speditőr vagy és alvállalkozókat+ügyfeleket kezelsz.


Az előbbinél jóformán 0-24-ben rendelkezésre kell állnod, persze itt is sok függ attól, hogy milyen autókat mozgat a cég és milyen jellegű munkákat csinál. Van olyan fuvarszervező ismerősöm aki hétvégén is és ünnepnapokon vagy akár éjszaka is dolgozik időnként, a telefont fel kell venni és a problémákat megoldani. Ez nyilván más kategória, mint egy speditőr ahol 8-16-ig dolgozol jellemzően. Én speditőr vagyok, így az utóbbi munkarendben dolgozom és persze néha van, hogy fel kell venni munkaidő után is a telefont, de egyrészt ez ritka, másrészt pedig nincs hétvégi/éjszakai/ünnepnapi munkavégzés.


Az se mindegy, hogy van-e a fizetésen felül egyéb juttatás és/vagy bónuszrendszer/jutalék a leszervezett fuvarok után. Nem mindegy, hogy speditőrként fix megbízóid vannak akiket a sales osztály hoz be, vagy neked kell felkutatnod újakat/bárhonnan behúzhatsz munkát és azokat értékesíted tovább, hiszen ott nyilván a jutalék esetében sokkal több lehetőséged van, csak rajtad és a kapcsolataidon múlik. Szóval eléggé sokrétű dolog ez.


Én speditőrként 8-16-ig dolgozva(néha néha fel kell venni munkaidő után is a telefont vagy épp elintézni valamit) keresek bruttó 550.000 Forintot 1 év tapasztalattal és perfekt angol illetve minimális német nyelvtudással. Erre jön még nettó 40.000 forint szépkártya illetve üzemanyagpénz, illetve évente bónusz ami kb 1-2 havi fizetés(évente) attól függően, hogy mennyire teljesít jól a cég az adott évben. Jutalék és egyéb nincs nálunk, a megbízók fixek akiket a sales csapat hoz be, illetve szerezhetek én is de nem kötelező és nem is várja el senki.

2023. máj. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csináld vállalkozásban, kérdező és szerződj le annyi fuvarozó céggel, amennyit el bírsz látni munkákkal. Így milliókat is kereshetsz havonta. Ha kifizetik.
2023. máj. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!