Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kaphatok így vissza valamennyi...

Kaphatok így vissza valamennyi összeget ?

Figyelt kérdés
Nemrég veszítettem el a munkámat közel 1 év előtt és azt mondták hogy regisztráljak álláskeresőnek...Az előző helyemen 4 évet töltöttem el ez volt 2021-ben de ott felhasználtam a 3 hónapos álláskeresési járadékomat...Így visszamenőleg a mostani munkámmal együtt járhat vissza valami ?
2023. máj. 28. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Ha a most elvesztett munkád legalább 8 órás volt és a munkaviszony legalább 360 napig fennállt, akkor kapsz álláskeresési járadékot. Egyébként nem.
2023. máj. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
6 órás voltam viszont 8 órás volt a bejelentésem de az 1 évem nincsen meg..Beszéltem a hivatallal azt mondták regisztráljak be és meg kell nézniük mik a lehetőségek...
2023. máj. 28. 11:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor tedd azt...
2023. máj. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!