Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Itthonról dolgozom és elektrom...

Itthonról dolgozom és elektromos autóm van. Megérheti futárként dolgoznom az esti időszakban?

Figyelt kérdés

Van egy bmw i3 a tulajdonomban, és a munkaidőm hétköznaponként 9-15 között van, de az is lazább.

Nem fáradok le és nem is tudok előre lépni a munkámban sajnos. Van, hogy már délben végzek, a pénz viszont kevés.


Mellékállásban autóval megérheti futárkodni? Amúgy is éjjeli bagoly vagyok, és akkor a forgalom is kisebb, így nagyon szívesen futárkodnék, ha megéri, akár este 6-7-től 22-23-ig is.


Az autós futárok mennyit keresnek kb, ha csak a vacsora időt nézzük?

Főleg a budai oldalra gondoltam, illetve akár Budaörs, Érd, Százhalombatta, stb.


(Kellene egy állás, ami viszonylag kötetlen és sikerülne napi 20-30 ezret összeszednem egy 4-6 órás kocsikázással)

Van más opció, mint a foodora/wolt futárkodás?


2023. máj. 29. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Taxizásra nem gondoltál esetleg? Ahol én lakom megyeszékhelyen ott sok nyugdíjas/fiatalabb csinálja így másodállásban hétvégén, vagy amikor az ideje engedi, pár órára.
2023. máj. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A napi 20-30 000 és a 4-6 órás futárkodás nem korrelál egymással. Főleg nem autóval…
2023. máj. 30. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lilluci27 ***** válasza:
63%
Ha eladó az autót az árát pedig beteszed állampapírba jobban jársz
2023. máj. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lilluci27 ***** válasza:
Napi 20 ezret sem szedsz össze 4-5 óra alatt még akkor sem ha az autó amortizaciojat nem számolod, ha kevés a pénz a legjobban azzal jársz ha eladó az autót
2023. máj. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!