Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyűlölöm az irodai munkámat???

Gyűlölöm az irodai munkámat???

Figyelt kérdés

Közgazdászként végeztem, egy nemes multinál vagyok irodán alkalmazott, de gyűlölöm.

A bezártságot , azt hogy itt kell ülnöm egésznap, ahogy kinézek az ablakon azt látom, hogy elmegy az élet mellettem…

Mit tegyek? Nincs úgy különösebben semmihez érzékem, mégegyszer ennyit nem akarok végig tanulni. Valaki segítsen :(



2023. máj. 31. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Keress olyan helyet, ahol van home office.
2023. máj. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik helyet. Vannak pörgős közgazdásznak munkák is. Vagy süssél palacsintát a Balaton mellett.
2023. máj. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor koma irány a krumplifőd' :D


Ott biztosan nem fogsz leülni egy perce sem és még a friss levegőn is leszel!

2023. máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Pénzügyi értékesítő/tanácsadó?
2023. máj. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Pénzügyes vagyok, bankban.

Ilyen szép időben én is azt érzem amit te, viszont mondok valamit: 14 éves koromtól egy tehenészetben dolgoztam, nyáron culágerkedtem, ástam árkot kézzel 40 fokban egy barna mezős (betonokkal teledobált) területen amit belepett a szeder...

Nem fogok semmi idióta boomer dumát nyomni, hogy én akkor megtanultam mi a munka, bezzeg ezek az irodisták, mert a mostani munkám 5x nehezebb, úgy érzem jobban megterhel fizikailag, szellemileg, és rengeteg a stresszel jár, viszont megtanultam értékelni, hogy legalább van fűtés és klíma, és nem kell félnem a fizikai sérüléstől. Nyilván, te nem mehetsz vissza időgéppel a múltba, hogy bevállalj ilyen szar melókat, de gondolj bele ezekbe a helyzetekbe.

Jó lenne valami kinti meló, de ezen az éghajlaton csak május és szeptember között poén, különben szörnyű, főleg reggelente.


Keress vmi front office melót.

2023. máj. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

5-össel tudok egyeterteni.

Gyümölcsöt szedni aztán este ugy elaludni, hogy fáj mindened nem annyira jó.


Néha unalmas de nem cserélném le az irodát már. Persze ez cégfüggo is.

2023. jún. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Hiába mondjátok neki, tehenet is csak a TV-ben látott, azt is csak a Milkát.

Fél nap robot után vonyítva szaladna vissza a kis íróasztalához :-)

2023. jún. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Senior Séf ***** válasza:
100%
A nemed és korod ismeretében talán többet tudnánk segíteni.
2023. jún. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor legyél gyógytornász vagy jógaoktató. Vagy túravezető
2023. jún. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%

4 napos munkahét?

hallgass zenét közben?

próbáld fejleszteni magad ami érdekel és olyan feladatokat keresni?

keress kisebb céget ahol pl csak 10en vannak es jobb a hangulat de ugyan azt csinalnad? Home officet nem javaslom, jól hangzik de szellemileg nem jó

2023. jún. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!