Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok a Csömöri P&G...

Mit gondoltok a Csömöri P&G gyárról?

Figyelt kérdés
Szeretnék odajelentkezni elvégeztem a középsikolát. És munkahelyeket keresek. Mit gondoltok rola?

2023. máj. 31. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Lean rendszer van (erről nemtom mit tudsz keress rá)

Saját állományba 3x8 óra műszak vagy kétműszakos (munkakörfüggő), kötelező szünetek, belsős képzési rendszer, munkavédelmi ruha mosással, kedvezményes étkezés, munkásbuszjárat, belső kedvezményes vásárlási lehetőség, saját családi programok, önkéntes tűzoltó egylet, bejárási támogatás, céges részvényprogram stb vannak.


Fizetés szerintem rendben van az átlagnak megfelelő, bővebbet azért nem tudok, mert 2009-ben melóztam ott akkor volt a három műszakra 165 ezer ft plusz üzemanyagra adott 12 ft / km-t. Tiszta, korszerű gyár (2009) korrekt feltételekkel, és magasszintű balesetvédelemmel.

2023. jún. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!