Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkakeresés? Mint rontok el...

Munkakeresés? Mint rontok el mindig? Miért mondja azt a munkáltató hogy hív.. de soha nem fog hívni?? Bővebben lent:.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Diák vagyok, hamarosan kikerülők a suliból.

Diákként sokat dolgoztam, (mint árúfeltöltő), beadtam az egyik áruházba az önéletrajzom, mert oda vesznek fel árufeltöltőt (dolgoztam ott diákként is, tehát ismernek tudják hogy dolgozom, stb)

Megkérdeztem az ügyeletest hogy vesznek e fel árufeltöltőt, mert én szívesen dolgoznék stb, mondta hogy igen, és hogy adjak le önéletrajzot. Tegnap előtt adtam le... Számíthatok arra hogy majd felhívnak? Vagy ott kellett volna érdeklődnöm hogy milyen visszajelzést fogok kapni?

Nagyon nagy szükségem lenne munkára, diákmeló is alig van, és nagyon kezdek bedepizni ez miatt.


2023. jún. 1. 10:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
2 nap egy multinál semmi.
2023. jún. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem fontos lenne nagyon bármilyen visszajelzés hogy tudjam mi a helyzet !! :(
2023. jún. 1. 11:52
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a folyamat nem 5 perc, lehet csak egy hét után jutnak oda.
2023. jún. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
2 nap semmi. Türelmes legyél.
2023. jún. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ha egy hetet várok az elég?

Jövő hét kedden betelefonálnék, de lehet bemegyek.

2023. jún. 4. 17:45
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha most is ott dolgozol, akkor a közvetlen feletteseddel beszélj, ill. neki személyesen add az önéletrajzodat, Ő tud ajánlást tenni hogy vegyenek fel főállásba - amennyiben az eddigi munkáddal elégedettek.
2023. jún. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Diákként voltam ott kb 5 napot. Dolgoztam más máshol árúfeltöltőként, szintén diákként 1 évet.

Nem kaptam vissza jelzést tartok attól hogy az önéletrajzommal volt a baj.

2023. jún. 5. 10:19
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az a baj hogy megy a közösbe, a levesbe és elveszik a másik 300 mellett... Ezért kell a közvetlen felettesnek átadni.
2023. jún. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NTBS ***** válasza:

Semmit.

A többség nem válaszol.

2023. jún. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Közvetlen felettes nem volt bent, emiatt adtam este 7kor az ügyeletesnek az önéletrajzom, aki betette a felettes irodájába.
2023. jún. 6. 10:04
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!