Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthonról végezhető munka?

Otthonról végezhető munka?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Jelenleg kismamaként , itthon vagyok két picurkával. A GYED-em annyira kevés, hogy szinte alig tudunk belőle kijönni havonta, azért ilyen kevés mert szociális otthonban dolgoztam, ahonnan hamar elkellett jönnöm , nem tudtam terhesen dolgozni..szagok, fertőzések miatt stb.

Most még a tápszer árát is felemelték, és hiába ikrek , egyedül a Családi pótlékból jár dupla. Egyedül nevelem őket , gyerektartást sem kapok jelenleg. Szeretnék tenni az ügy érdekében , de sajnos nem találok semmit.

Csak online reklámozás , ami nekem nem lesz sikeres soha annyira, hogy pénzt keressek vele. Németül beszélek társalgási szinten , kinn ápoltam évekig Ausztriában. A kérdésem az lenne , hogy nincs-e itt valaki , csodák csodájára.. aki tud valamilyen otthon végezhető munkát nekem , ami egy kis plusz bevételt hozna havonta. Köszönöm szépen előre is a válaszokat.


2023. jún. 6. 07:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
A lehetőségeid tárháza végtelen. Online MLM, online tőzsde, akár német nyelv oktatás online, online marketing, szövegírás cégeknek, megtanulhatsz weboldalakat készíteni és millió más egyéb dolgot még. A lehetőségeidnek csak a képzeleted szab határt.
2023. jún. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
A gyerektartást kötelező fizetni. Az állam ráadásul meg is előlegezi neked, csak kérni kell.
2023. jún. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

"Németül beszélek társalgási szinten, kinn ápoltam évekig Ausztriában."

Ha kint szülted volna meg, ott sokkal magasabb járandóságokat kapnál, meg tudnál élni belőle. Mennyi idősek a picik? Apuka hol jár?

2023. jún. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

"Otthonról végezhető munka?"

Hol laksz és mennyi ismerősöd van fészbukon?

2023. jún. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Most biztos más dolgok lesznek leírva, mint az előző 1 millió pont ugyanilyen kérdésben.
2023. jún. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Német korrepetálást csinálhatsz online. Gyerekfelügyeletet is vállalhatsz.
2023. jún. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Mi a végzettséged?
2023. jún. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Könyörgöm, ne írjunk már használhatatlan válaszokat! A kérdező azt írja: társalgási szinten beszél németül - ez baromira nem elég arra, hogy nyelvet tanítson vagy korrepetáljon!

Ha a két kicsivel otthon van, akkor sajnos időigényes melók sem jöhetnek szóba, hiszen a saját gyerekeit addig hova teszi?

Kérdező, nagyon nem vagy könnyű helyzetben, erősen gondolkodom, mihez lehetne kezdeni ilyen esetben. Az viszont jó kérdés, amit egy korábbi válaszoló írt: mihez értesz, amiből esetleg pénzt lehet cisnálni?

2023. jún. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Ha budapesti vagy, elmehetsz 6 órában mosogatni, konyhai kisegítőnek, kb. napi 14 ezerért, ebből játszva kifizeted a tini, vagy nagyi bébiszitter 3-4 ezer forintos bérét, plusz még a napi ételed is meg lesz a konyháról.

Gyermekeid korát mondjuk nem ismerjük, másra hagyhatók-e már napközben.

2023. jún. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ápoló vagyok. A picik még csak 1 évesek.

Köszönöm azoknak akik normális választ írtak, de viszont aki csak késztetést érez arra , hogy valamit ide írjon nem értem , hiszen ez nem kötelező!

2023. jún. 6. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!