Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Feladjam az almaimat es...

Feladjam az almaimat es keressek elerhetobb dolgot az eletben?

Figyelt kérdés

Van egy almom. Mar 5 evvel ezelott elterveztem hoy szeretnek eloszor penzt gyujteni es majd ebbol szeretnek ( hitelre ) vasarolni egy csaladihazat.

Ebbol a hazbol szeretnek kb 8-10 fos idosotthont kialakitani.

Oszinten, nem is neztem meg ennek utana ennek a folyamatnak, mert sajnos sokan nem tamogatnak ebben. Dzavakkal nem tamogatnak abszolut, csaladombol senki.

Olyanokat mondanak, hogy ha elakarom vesziteni az eddig osszegyujtott penzem, akkor nyugodtan vagjak bele. Vagy oda kell 100millio ft. Vagy miert nem jo nekem egy kis lakas? Miert akarok en ilyet? miert akqrok en tobbet? Oda sok engedely kell, ugy sem menne ez nekem... stb stb

Szerintetek igazuk van?

Adjam fel?

Eddig ami osszegyujt osszeg az 18 millio ft.

Mindenkepp lenne hitelem, erre fel vagyok keszulve...

Pest megyeben gondolkoztam eddig, hogy ott jo lenne egy hazbol csinalni egy idos otthont. De a sok negaiv elemeny miatt, meg nem is neztwm ezeknek utana

Szerintetek?


2023. jún. 7. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Van bármilyen végzettséged ehez. Felejtsd el. Ez így értelmetlen.
2023. jún. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te mit nyernél ezzel?
2023. jún. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Na ezért tart ott az ország ahol. Aki jó szándékkal érkezik annak nincs pénze, akinek meg tömve vannak a zsebei azokban egy fikarcnyi jó szándék sincs...
2023. jún. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Az életképtelen vállalkozásnak semmi értelme.
2023. jún. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

Sok, családi házból kialakított illegális idősotthon működik Magyarországon.


Ez azért van, mert borzasztó sok engedély kell és nagyon sok feltétel van, aminek meg kell felelni, viszont kereslet az nagyon nagy rá.


Szerintem nézz utána ennek, mert ez egy jó üzleti lehetőség, de könnyen lehet, hogy ha törvényesen csinálod, akkor már nem is akkora üzlet.

2023. jún. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41%
#3 akik tömve vannak, azok érti a piac működését.. nem gy mint te. Ezért vannak tömve.
2023. jún. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!