Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy céghez beadhatom akár...

Egy céghez beadhatom akár több állásajánlatukra az önéletrajzomat és a motivációs levelemet?

Figyelt kérdés

Mérnöki állásokról van szó, konkrétan 3-ról, amik kifejezetten érdekelnek engem és szeretném őket megpályázni. Ebben az esetben küldjem el az önéletrajzomat és egy motivációs levelet a három állás megnevezésével, vagy készítsek mindre egy motivációs levelet és majd Ők kiválasztják azt amelyikre a legalkalmasabb vagyok? (első állásom lesz)


Előre is köszi a válaszaitokat!



2023. jún. 10. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jelentkezz nyugodtan mindháromra de nagyobb cégeknél szokott lenni generál jelentkezés amihez utána beiXeled, hogy mi érdekel a sok közül.

Motivációs levél csak akkor kell ha direkt kérik de akkor sem kell 3 különböző.

2023. jún. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A honlapjukon van megadva motivációs levél feltöltésre hely, de az álláshirdetésükben csak önéletrajzot kérnek. Én viszont azért úgy gondolom, hogy csatolok majd az emailemhez egy motivációs levelet is, mert egy pozitívum lehet ma
2023. jún. 10. 20:45
 3/3 A kérdező kommentje:
,,... lehet majd." Lemaradt véletlenül.
2023. jún. 10. 20:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!