Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » AZ oberwarti McDonald'sba...

AZ oberwarti McDonald'sba beszél-e magyarul a főnök?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Mar régóta keresek munkákat Ausztriában és egyenlőre az oberwarti mekiben látom a legtöbb lehetőséget.A nyelvet csak nagyon alapszinten(A1)beszélem és félek attól,hogyha jövő héten kimegyek nem tudom majd magam megértetni és elmagyarázni,hogy ki vagyok mit akarok stb...Nem ismeri ott a valaki a főnököt esetleg nem tudjátok,hogy beszél-e magyarul?

Köszönöm előre is a segítséget!


2023. jún. 11. 14:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
51%
+43 3352 31416 itt lehet érdeklődni.
2023. jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Osztrák szám nem hinném,hogy magyarul szólalnának meg.Múltkor felhívtam egy másik helyet és németül beszéltek a telefonba sajnos nem értettem meg...
2023. jún. 11. 16:09
 3/27 A kérdező kommentje:
Te meg minek írsz ide,ha nem tudsz segíteni????
2023. jún. 11. 16:42
 4/27 anonim ***** válasza:
65%
Mit vársz majd valaki megkérdi neked? Vagy személyesen főnök személyesen mutatkozzon be neked?
2023. jún. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Azt vártam,hogy valaki azt írja majd,hogy ismeri és tudja,hogy beszél magyarul.Nem az okoskodást meg az értetlenkedést vártam(tanulj meg fogalmazni és szöveget értelmezni)
2023. jún. 11. 16:53
 6/27 anonim ***** válasza:
80%
vannak fantasztikus facebook csoportok, ahol a kedves honfitársaid szívesen beszerveznek maguk mellé bármi aljamunkára, és néha van hogy valódi a meló és még fizetést is fogsz kapni a végén, ott lehet kérdezősködni, hogy hol van magyar nyelvű főnök.
2023. jún. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Te figyu, és ha felvesznek a mekibe mi lesz? Jön majd az osztrák papa, hogy können Sie etwas empfehlen, te meg erre öööö, böööö, wtf?
2023. jún. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést konkrétan megértettem.A mekikbe már érintőképernyős a rendelés és kassza nincs konyhára meg ahogy, hallottam nem kell a nyelv.
2023. jún. 11. 18:04
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
figyi én kötekedni sem akarok, bántani sem téged, de a tréning anyagot hogy fogod megérteni és vizsgázni hogy fogsz belőle idegennyev tudás nékül? meg a nem magyar kollegákkal, kisfőnökökkel hogy fogsz kommunikálni? és ha kint leszel lobbyn és szól hozzád a vendég németül akkor mit csinálsz?
2023. jún. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Most már tényleg mindenki össze-vissza beszél(nem megbántva senkit).Csomó helyen azt lehet olvasni,hogy a személyzet magyar és mindig kifelejtenek valamit a rendelésből.(Google vélemények).Van,aki azt írja,hogy konyhára nem kell nyelvtudás,van aki azt,hogy egy erős középfok szükséges.De olyan is volt már,aki azt mondta,hogy állásinterjún kell a nyelvtudás utána már nem.Most akkor döntse el az ember,hogy mi ebből az igazság
2023. jún. 11. 19:12
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!