Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriaban/Nemetorszagban...

Ausztriaban/Nemetorszagban mernoki diplomaval el lehet helyezkedni magyarkent, mennyire hianyszakma?

Figyelt kérdés

Gepeszmernoki Msc diplomaval, 3 ev tapasztalatom van de mennek, ha kell full kezdo berert, az sem erdekelne. Lehetsege sez szerintetek? Itthon jol keresek de nem nekem valo ez az orszag, ugy erzem hogy felemesztenek a mindennapok sokszor, ugy altalanossagban (marmint ugy ertem hogy nem magammal van problemam, csak mint mondtam ugy gondolom nem az en pszichemnek kedvezo az itteni legkor)

Szoval osszessegeben az erdekelne mennyire hianyszakma? Van szerintetek esely a szakmamban elhelyezkedni kulfoldikent?


2023. jún. 12. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ismerőst pár hónapja vették fel a BMW-hez Leipzigbe.
2023. jún. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pszichológus atya ***** válasza:
18%
Persze, csak lehetőleg ne német vállalati kultúrával rendelkező céghez menj - azt ugyanúgy nem fogod szeretni.
2023. jún. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Ahogy kettes mondta, valami nem német multi német részlegéhez próbálj bekerülni. A német cégektől a normális ember pár hónap alatt idegrángást kap.
2023. jún. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, miért gondoljátok így?
2023. jún. 14. 07:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, abszolút, egy cimborám mérnök-tanári diplomával kiment hegesztőnek németbe és abszolút nem bánta meg, pár éve már Svájcban él és dolgozik!
2023. júl. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!