Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Árufeltöltők/pénztárosok...

Árufeltöltők/pénztárosok manapság hol mennyit keresnek?

Figyelt kérdés
És ezért hogyan dolgoznak, milyen a beosztásuk?
2023. jún. 16. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Soroljuk fel az egész világon mennyit keresnek az árufeltöltők és a pénztárosok, meg hogy mennyit keresnek? :D
2023. jún. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1.

Nem. Olyan választ vártam, hogy pl

Tescoban dolgozom napi 6 órában ennyit kapok, hétvégén is menni kell. Előtte a Sparban voltam, ott ennyit kaptam, de ott nem kellett hétvégén menni.

Vagy hasonló.

2023. jún. 16. 09:44
 3/5 anonim ***** válasza:
43%

"madarasteszkó"


hètfő-vasàrnap, kèt műszak


adókedvezmènyek nèlkül 210 nettó körül


àrufeltöltő

2023. jún. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

A tesconál minden ilyen munkakörben ki van írva a fizetés. Pl:

[link]

2023. jún. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%

#4 Bolti árutöltő pozi viccesen mutat a karrier szekcióban /s


Kérdező: Ismerős a piros elektronikai áruháznál dolgozik, ilyen 170-180 az alapjuk + amit összekaparnak jutalékokkal. Átlagosan ilyen 230-250 nettó lehet a vége.


Ezt a bérsávot szerintem átlagban elmondhatjuk az összes ilyen munkakörről.

Talán ez alól a Lidl és az Aldi lehet kivétel, de ott te vagy a pénztáros, pék, takarító, raktáros meg minden anyámkínja is.

2023. jún. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!