Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kezdő bartender / mixerként...

Kezdő bartender / mixerként nyáron?

Figyelt kérdés

Azon gondolkozom, hogy elvégzek egy gyors mixer/bartender tanfolyamot és ebben próbálnék meg elhelyezkedni a nyáron (egyelőre csak nyáron, mivel utolsó évem jön gimiben, de egyetem alatt még ez jól jöhetne). Mit gondoltok, nagyon kezdő bartenderként van lehetőség? Illetve van benne egyáltalán anyagilag ráció? Esetleg ha valakinek van tapasztalata szívesen várom.


18/F



2023. jún. 17. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Szia, én ugyan ezt tettem 20 évesen, majd a képzés elvégzése után jöttem rá, hogy sehol nem kérik, és felesleges volt az egész.

Jelezd a munkahelyen, hogy kezdő vagy, és az ottani tapasztaltabb pultos kitanít 1-2 hét alatt, utána csak italismeret tanulás otthon, receptúrák és gyakorlás, ha jön vendég.


Van hely, ahol az számít nagyon, hogy villámgyors legyél, például fesztiválok éj klubbok, és vannak helyek, ahol a szép díszítés, fancy italkészítés és az elegáns kiszolgálás lesz előnyben.


Én azt gondolom, csak simán add be a jelentkezésed több helyre, úgyis napi bejelentéssel fognak alkalmazni.

Ha valahonnan visszaszólnak, hogy mehetsz, vállald el, és tapasztalj! 🙂


Sok sikert!

2023. jún. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
minimum 450.000. ft
2023. jún. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%

Havi 1 milla körül keresek átszámolva jattal mint bárfőnök Asuztriában.

Szerintem nem hülyeség a papír ha tényleg van célod vele, maga a mixer alapképzés nem sokat tartalmaz szerintem, viszont ad egy rendszert amire tudsz építeni.

Ha csak kiakarod próbálni magad nyáron valahol akkor felesleges a papír szerintem. Viszont ha komolyan gondolod akkor érdemes magad fejlesztened.

2023. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!