Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Olyan kérdés lenne hogy ki...

Olyan kérdés lenne hogy ki ismeri az usminer weboldalt? Mennyire megbizható?Én személy szerint bele füzettem ,nem keveset.Lekötöttem zálogba.Ez kb 2 hónapja történt vissza kaphatom majd a lekötött összeget?

Figyelt kérdés
Tiktokon találkoztam egy emberrel, aki rá beszélt erre.Sokat beszélt róla hogy jó meg sokan használják stb.És azt írta ha lekötöm zálogba többet kapok még a mai napig is nől a töke

2023. jún. 18. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon
2023. jún. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valóban,van esetleg tapasztalatod?
2023. jún. 18. 17:05
 3/7 anonim ***** válasza:

usminer.cc oldal?

Jaj.

Átirányít egyből a minerok.xyz oldalra, a webparanoid.com étékelése szerint veszélyes oldal. Nem sokan látogatják, facebook-on, instán stb. nyomuk sincs, maga az oldal is eléggé összegányoltnak látszik. Meglepődnék, ha viszontlátnád a pénzedet, de ne legyen igazam.

2023. jún. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Igen arra gondoltam. Még nem tettem be zálogba, szépen nött.Esetleg tudja valaki hogy meddig tarthat ilyen zálog időszak?
2023. jún. 18. 17:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Tanulópénz volt.
2023. jún. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kár érte
2023. jún. 18. 18:55
 7/7 anonim ***** válasza:
szia ha ilyen oldalakra mész át mint ez xyz akkor bucsuz el a pénzettől. ezek Xyz oldalak kamu oldalak sajnos. keresél meg engem és én tudok olyan oldalkat adni MIK FIZETNEK IS
2023. jún. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!