Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Multik vagy más cégek szoktak...

Multik vagy más cégek szoktak olyan csinálni, hogy direkt nem írnak vissza, hanem várják, hogy ki érdeklődik a pályázatáról?

Figyelt kérdés
Sok hülyeséget hallottam már a HR területről, de remélem, hogy ilyen mondjuk nem létezik.

2023. jún. 22. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy 400 jelentkező közül ezzel szórakoznának. Ha nem írtak neked jóideig akkor már az önéletrajzod rég a kukában aszalódik, azt sem tudják ki vagy.
2023. jún. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1: 1 hét +1 nap várakozásról van még szó. De fogalmam sincs mire számíthatok. Itt úgy ha 10 potenciális jelöltre tippelek. (Elég specifikus dolog)
2023. jún. 22. 15:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktak. Aki kell nekik, azt felhívják, a többieket meg nem. Nincs ilyen játszmázás, hogy na vajon ki fog érdeklődni. Nem óvoda ez, hanem üzlet.
2023. jún. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra még azt mondom hogy belefér, ha speckó a pozi akkor össze kell hangolni a szakmai interjú időpontját a vezetővel, senior kollégával és még aki részt vesz rajta. Engem 2 és fél hét után értesítettek hogy szeretnének jobban megismerni. Ezt követően felgyorsultak a folyamatok. Legyél türelmes de közben nyugodtan jelentkezz és interjúzz más helyeken is
2023. jún. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4: Bízom benne, én is, mert olyan felfokozott volt a hangulat az első beszélgetés során. Annyira (az eddigiek alapján) belevág a profilomba.


Meg kifejezetten ők kerestek meg (persze HR-es kollegájukon keresztül).


Nem vagyok bőven kezdő, de tény, hogy már jó ideje egy cégnél vagyok, és kiestem már kicsit ebből a "világból".

2023. jún. 22. 15:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem jellemző. Mondjuk elég patkány dolognam tartom, hogy egy sablon automata e-mailt se érdemelnek a jelentkezők sok cégnél.
2023. jún. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!