Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bemenjek így az állásinterjúra...

Bemenjek így az állásinterjúra? Olyan pozícióra jelentkeztem, amihez nem értek.

Figyelt kérdés

Jelentkeztem pénzügyi ügyintézőnek egy önkormányzathoz. Azt írták a hirdetésben, hogy érettségi vagy gazdasági középiskolai végzettség elég hozzá, szóval gondoltam megpróbálom. Azért volt bátorságom jelentkezni rá, mert azt írták, hogy érettségi.

Van diplomám, de nem konkrétan pénzügyi (közigazgatás-szervező). De itt pl. költségvetési tervezés, főkönyvi könyvelés, ilyen feladatok vannak. Én meg ehhez nem igazán értek. Vagy betanítanak rá?


Félek, hogy jól beégek majd az interjún, elém raknak egy mérleget, amit nem tudok majd kitölteni.



2023. jún. 25. 02:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi van, ha nem sikerül? Elmész más interjúra és máshol fogsz dolgozni. Ne légy ilyen felénk, mert sok mindenről lemaradsz!
2023. jún. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék a helyedben.
2023. jún. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
Ne menj! Ismered a mondást: "Aki nem hagyja el a szobát, mert egy beszari fos az nyer!"
2023. jún. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2023. jún. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bértábláért? Ne hülyéskedj már, örülnek ha van két kezed, két lábad meg minimális gondolkodásod és hajlandó vagy elvégezni a munkát szarért hugyért. Örömmel betanítanak.
2023. jún. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jo eséllyel örülnek annak is ha van mar jelentkező
2023. jún. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Érdemes, minél több interjúra menni, hogy tapasztalatokat szerezzél és így igazán fontos interjúkon kevésbbé stresszelj. Illetve sokszor túloznak az elvárásokban, tehát simán lehet, hogy megfelelsz. Ne te akard eldöteni, hogy felvesznek-e vagy, sem. Majd ők eldöntik.
2023. jún. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megkaptam az állást
2023. júl. 11. 22:58
 9/11 anonim ***** válasza:
És lehet tudni mennyi a bér?
2023. júl. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! 🙂 (2.válaszoló vagyok.)
2023. júl. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!