Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Vélemény?

Figyelt kérdés

Végzős BSc hallgató vagyok, és gyakornokként dolgozok egy cégnél. Egyik nap felhívtak telefonon egy állásajánlattal kapcsolatban, ami az igazat megvallva érdekelne is.

Minden részletet megbeszéltünk a talán leendő főnökömmel, viszont amikor a leendő munkatársaimmal találkoztam cseppet sem voltak boldogok, hogy új munkatársat kapnak. Fogalmam sincsen, hogy mivel árthattam nekik.

Mivel egy magasabb pozíciót ajánlottak fel nekem, így azt gondolom, hogy talán maguk között valaki mást ,,neveztek" már ki erre a pozícióra és ezért nem repesnek az örömtől.

Őszintén szólva ez egy kicsit elkeserített és elvette a kedvemet.

Ti így elfogadnátok az állást, hogy olyan emberekkel kellene együtt dolgozni, akik nem látnak szívesen? Még ha rendesen meg is fizetnék?



2023. jún. 26. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Magyar sajátosság a durcázás. Majd megbékélnek veled.
2023. jún. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Persze hogy nem örülnek, gondolom évek óta ott dolgoznak, erre jössz te huszonévesen friss diplomával és egyből magasabb beosztásba kerülsz. Szerintük ez igazságtalan, szerintem meg irigy proliság amit csinálnak és a durcizás meg irigykedés helyett lehet inkább tanulni kellene mint ahogyan te is tetted.
2023. jún. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
"Egészséges" munkahelyi féltékenység. Sehol nem szeretik az új kollégákat, nehogy kiderüljön, hogy esetleg jobban dolgozik, mint ők. :)
2023. jún. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Van az a pénz amiért morcos kollégákkat is bevállalok.
2023. jún. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha lenne esély más lehetőségre én nem vállalnám, ez a céges kultúra nagyfokú hiánya, ha a "processz kedvéért" sem képesek jó pofát vágni az új betanulóhoz. Esetleg a leendő főnökömmel még beszélnék, hátha tud valami biztatót mondani.
2023. jún. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért egy biztos, szerintem az, ha valaki 8-10 évet lehúz egy melóhelyen és ott már mindennel IS találkozott, kvázi ért hozzá ez az amit SAJNOS ebben az országban nem értékelnek.

És igen, én jogosan tenném fel a kérdést a vezetőségnek, hogy komolyan egy tapasztalatlan kell vezetőnek megtenni, akinek full fing fogalma nincs melyik folyamat hogyan működik, melyik feladat mennyi időt vesz igénybe stb.


Sajnos a mai világban nem számít, csak az ki kinek az ismerőse, haverja, sógora, kollégiumi szobatársa és falubelije.... a tudás és a tapasztalat fingot nem ér... hja és a kedvencem MINDENKI pótolható.....

Ezt jó sok területen meg kellene nézni, legyen szó autószerelésről, sebészetről, asztalosról, fodrászról bárkiről... igen mindenki kezdte valahol... de nem VEZETŐKÉNT


Ez nem irigység, pusztán tapasztalat és rengeteg idő....

2023. aug. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!