Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A taxisofőrködés mennyire...

A taxisofőrködés mennyire veszélyes munka?

Figyelt kérdés
Elég kemény dolgokat hallottam róla, de ez nem most volt

2023. jún. 27. 11:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem neked való, ha már így kérdezel.
2023. jún. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 Nem azért kérdezem, csak kiváncsi vagyok
2023. jún. 27. 12:52
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Elég veszélyes, igen. Ha véletlenül jönne egy aszteroida, s ott csapódna be, ahol vagy, elég kis eséllyel úsznád meg.
2023. jún. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ezalatt nem a forgalomra vagy idióta sofőrökre gondolok, azokat l tudom kezelni, hanem esetleg agressziv nem fizető utasokra
2023. jún. 27. 21:31
 5/13 anonim ***** válasza:

Azok pedig vannak :) Az ő esetükben 2 dolgot tehetsz, vagy mosolyogva tudomásul veszed hogy egy utas nem fizetett, vagy ha erős a fizikumod megpróbálsz tenni az ügy érdekében.

Talán a kamerák, kártyás fizetés, appok terjedése miatt jobb a helyzet. "Bolt" app van még? Én kérdésként lehet hogy csak velük szerződnék.

A 60-70-es autósoktatók, szerelők egy része, fuvarozók, szállítók és egyéb autóközeli arcok egyébként szinte mind próbálták a taxizást, ha van ilyen ismerősöd, érdemes faggattni, vannak durva/vicces/tanulságos sztorik.

2023. jún. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*kezdésként
2023. jún. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Hintalow ***** válasza:
75%

Viszonylag kevés van, nem Brazíliában élünk azért.

Kb. nem is emlékszem hírre mostanában, ami taxis elleni agresszióról szólt volna.

Ha ettől parázol, akkor dolgozz a boltnak, ott alapból csak appal, valid ellenőrzött bankkártyát beregisztrálva lehet autót rendelni, ez azért elég hatékonyan kiszűri a problémás aljanépet :)

2023. jún. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem veszélyes, ő is túlélte, s azóta újra taxizik: [link]


[link]

2023. jún. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vannak más veszélyek is: [link]
2023. jún. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2023. jún. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!