Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Honnan szerezzek pénzt?...

Honnan szerezzek pénzt? Ajánljatok akármilyen munkalehetőséget.

Figyelt kérdés

Már egy ideje munkanélküli vagyok. És egyszerűen nem találok állást. Ajánlanátok olyan munkákat, mint pl. próbavásárlói, vagy statisztai...

erotikus meló kizárt

Köszönöm


2010. okt. 12. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szivesen. Az általad említett munkák mindegyike rendben van, de nem állásként, hanem vállalkozóként vagy egyedi megbízással. Ha beírod a Goole-ba, pl. hogy "próbavásárlás", ki fogja dobni az ezzel foglalkozó cégek honlapját. Hívd végig őket, és kérdezz rá, hogy keresnek-e munkatársat. Nem ördöngősség. Többivel ugyanez.
2010. okt. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tudom mi a dolgom vele. A kérdésem az volt, hogy ajánlanátok még hasonlókat. Mert én tegnap tudtam meg, hogy létezik egyáltalán ilyen, hogy próba vásároló.

Köszönöm

2010. okt. 13. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!