Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Erotikus munka, ebben az...

Erotikus munka, ebben az esetben meglépnétek?

Figyelt kérdés

Ami nincs: szülői háttér, párkapcsolat, gyerek... Gyakorlatilag senkim.

Sem munkám, sem pénzem, sem tartalékom.


Ami van: elegem a csóróságból, rosszul fizető munkám volt ahonnan váltottam egy másikra ahol kirúgtak, albérletem amit fizetnem kell és magas élelmiszer árak a boltokban...

Meg van a fiatalságom és a vonzó külsőm.



Nem lennék prosti.

Webkam, masszázs, ilyesmi.

Legalább amíg talpra állok, vagy szerzek egy új munkát.


Illetve Ti mit tennétek a helyemben?



2023. jún. 30. 19:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Ha nő volnék, biztos élnék az onlyfans adta lehetőséggel. Kényelmesebb és jobban fizetőbb mint bármilyen f*s alkalmazotti munkakör.
2023. jún. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nő vagyok. Nem mindenkinek jön ám be az sem.


Nem meggazdagodni szeretnék, hanem túlélni egy nehéz helyzetben, amibe belekerültem. :(

2023. jún. 30. 19:27
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Akkor inkább lennék minimálbéres takarító olyan helyen, ahol a szállás biztosítva van. Akár külföldön is, ha van alap nyelvtudásom.

Az a baj ezekkel, hogy hamar kiégsz és konkrétan a saját szemedben fogod magad előbb-utóbb lenézni.

2023. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
66%

Ha van lelkiismereted, akkor ne.


Ha belattad az élet igazsagtalansagait, akkor az érzelmeket felreteve vágj bele.

only...

2023. jún. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Max. ha lábfétises dolog. lábfej mutatása, gyümölcstaposás, stb.
2023. jún. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
#2 persze, hogy nem. Millió+1 konkurencia van és a többség nem ért a marketinghez se.
2023. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%

Mellettem lévő pékségben rendszeresen keresnek új munkaerőt, és biztos vagyok benne nem ez az egyetlen lehetőség, így ha valóban dolgozni szeretnél, van lehetőség.


Hogyha szexipart választod az annyit jelent, hogy nincs tartásod és inkább a könnyebbik utat választod.


Hogyha családot szeretnél, rossz megoldás, mert nagyon nehéz lesz normális férfit összeszedned és a gyereknek is rossz lesz, hogy anyunak a képei terjednek az iskolában.


Mit tennék? Elhelyezkednék a szakmámban. Ha nem értek semmihez, akkor elvállalnék egy bármilyen szezonmunkát, ideiglenes állást, mellette pedig képezném magam, hogy versenyképes szakmával könnyebb helyzetben legyek.

2023. jún. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
27%
keress pénzes pasit aki elvisz vacsorázni
2023. jún. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
22%

Mi a baj az ilyen munkával? Semmi! Mindig volt rá kereslet, és mindig is lesz.

Én ha nő volnék, tuti bevállalnám.

2023. jún. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyári/hotel munka, ahol biztosítanak szállást is. Nem kell örökké ezt csinálni, csak amíg helyrerázódsz anyagilag.
2023. júl. 1. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!