Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Papíron epilepsziásként...

Papíron epilepsziásként milyen elhelyezkedési lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy szökőévente, kiskedden, meg dobszerdán szokott kb rohamom lenni akkor is azért mert nagyon csúnyán felqrják az agyam (2009 Február, 2021 Március).


Namármost, az eeszt bevezetése óta, sorozaba belekötnek mindenbe a munka alkamasságin. A kérdésem az hogy így hol tudnék esetleg elhelyezkedni?



2023. júl. 3. 08:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
1%
Semmi
2023. júl. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Egyéni elbírálás alá esel, nem mindegy, milyen súlyos, milyen gyakori a roham. Lehet, még jogsit is kaphatsz, így olyan munkakört is betölthetsz, ahová elengedhetetlenül szükséges, hogy autód legyen, vagy cégest kapj.

Tippem sincs, mire lehet esélyed, de ha van olyan lehetőség, mint a leszázalékolási bizottságnál, ott talán segíthetnek, merre keresgélj, hol lehet munkavállalási lehetőséged.

Ott megkérdezték, mire érzem alkalmasnak magam, mik a végzettségek (idegen-nyelv, iskolai végzettség, eddig milyen munkát végezem, és a többi kíváncsiskodás), de ahogy én tökéletesen alkalmatlan vagyok, úgy te talán kaphatsz életképes tippet.

Abszolút tájékozatlan vagyok, 36. éve kiestem a munkavállalók világából, de ha FB-on, hasonló helyeken sorstársakat találhatsz, illetve olyanokat, akik érdemi válasszal, tippel szolgálhatnak, talán egyenesbe kerülsz.

[link]

Sok sikert, üdv: egy epis

2023. júl. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
62%
Le is vagy szàzalèkolva?
2023. júl. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok leszázalékolva


Legutóbbi két alkalmasságin konkrétan az ajtóból vágtak ki (benzinkút, Tesco)

2023. júl. 3. 12:25
 5/13 anonim ***** válasza:
10%

Mi? Az EESZT óta micsoda?


Ne mondd hogy a munkáltató látja az ottani adatokat?

2023. júl. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

a munkáltató nem..... de az alkalmasságis dokik igen


Az utolsó 1 évet pl alkalmassági nélkül dolgoztam már a mol kúton is

2023. júl. 3. 14:38
 7/13 anonim válasza:
64%
Próbálj hogy rokkantságnak le. Mert akkor feltudnák vanni olyan munkahelyre ahol olyan emberek vanak aki le vanak százalékolva. És örömmel fogadnak. És nem akadály az epilepszia.
2023. júl. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Na igen.... egy ideig voltam.... de inkább hagytam lejárni mert kb olyankor nem az a cég felel érted akinek dolgozol, hanem az aki közvetít és kvázi úgy meg akkor rúgnak ki amikor akarnak (akkortájt 4 munkahelyem volt 1 év alatt)
2023. júl. 4. 08:23
 9/13 A kérdező kommentje:
Azt már próbáltam..... Nagy xar.....
2023. júl. 4. 09:30
 10/13 anonim válasza:
26%

Nagy rohamaid vannak?


Én úgy tudom hivatásos sofőr nem lehetsz epilepsziával, illetve éjszakás műszakot sem végezhetsz.

2023. júl. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!