Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Végzettség nélkül munka?

Végzettség nélkül munka?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok.

8 általánossal(családi okok miatt nem folytattam az iskolát)

Mit dolgozhatnék?

Egy nagyon kicsi faluban lakom ahol nagyon kevesen laknak így nincs munkalehetőség itt helyben. Legközelebbi város ahol lenne az 20 perc busszal ami nem zavarna, viszont gyári munka lenne leginkább és nem hiszem hogy azt én meg tudnám csinálni.

Angol alapokat tudom,jól beszélem és írásban is jó vagyok. Kommunikációs készségem jó, kedves és barátságos vagyok. Otthoni munka is jó lenne viszont az internetes csoportokba csak MLM-et hirdetnek.

Valaki valami tanácsot tudna adni?

Esetleg valami munka lehetőséget tudtok?

Nagyon szépen megköszönöm előre is a normális válaszolóknak.



2023. júl. 4. 05:26
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudok tanácsot adni, de írásod alapján az emberek zöménél értelmesebb vagy. A helyesírásod szinte tökéletes, és ez sokat elmond rólad. Nem tudsz valahogyan továbbtanulni?
2023. júl. 4. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
8 általánossal max gyár, már egy bolti eladónak is minimum érettségi kell. Ha teheted tanulj ki egy szakmát, estin meg tedd le az érettségit. Amúgy meg te döntöd el, hogy éhezel, vagy olyan munkát is bevállalsz, amit utálsz.
2023. júl. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Tanulj. Papír nélkül baromi nehéz dolgod lesz a továbbiakban. Érettségi FB csoporrban rengeteg "idősebb" van, akik idén tettek érettségit (volt köztük 40+ is), mert belátták, hogy enélkül se előre-se hátra.

Esti tagozat munka mellett.

2023. júl. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha beszélsz angolul, akkor takarítást is nézhetsz határon túl.
2023. júl. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

"Érettségi FB csoporrban rengeteg "idősebb" van, akik idén tettek érettségit (volt köztük 40+ is)"


Pont így voltam anno én is, 40 évesen érettségiztem, értelmes, piacképes szakmákat is utána szereztem. Sajnos érettségi nélkül ténylg nem állnak szóba az emberrel, értelmesebb munkalehetőségeknél.

2023. júl. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Menj el mukormozni, a legkisebb faluban is költenek erre a nők. Vagy onlyfans. Letiltod a magyarokat, senki nem tudja hogy abból élsz
2023. júl. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Prosti.
2023. júl. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13%

"viszont az internetes csoportokba csak MLM-et hirdetnek"


Neked ez akadály?


Mások birodalmat építenek belőle. Pl. egy szegény országban, falun... https://www.youtube.com/watch?v=DR_OG75GzUo

2023. júl. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
67%
Kedves kérdező: hasonló cipőben járok.. Nekem folyamatosan felhalmozott lelki és egyéb betegségek miatt kellett ott hagynom.. Szinte az érettségi előtt... Most egy ingyenes OKJ képzést csinálok amivel szinte azonnal eltudok menni dolgozni! Viszont szoktak indulni esti érettségik (amik középiskola elvégzése, szakiskolában megszerzett szakma vagy OKJ képzés) végeztével eltudod végezi ezt az érettségit ami 2éves. Nálam is hasonló a terv. Ezt javasolnám neked is mert ertelmesnek tűnsz és szerintem megtudnád csinálni! És tényleg bárhol vagy (akár kicsi akár nagy város) általánossal csak gyárba vesznek fel vagy takaritani..rosszab esetben utca sepronek. Úgyhogy hajrá ha nem akarsz robotolni!
2023. júl. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
A legjobb az lenne, ha találnál valamit, amihez van tehetséged, és vállalkozásszerűen űzheted.
2023. júl. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!