Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire bevett eljárás, hogy...

Mennyire bevett eljárás, hogy a "fejvadász", aki egy állásra pályáztat engem, meghamisítja az önéletrajzomat, hogy jobban nézzen ki?

Figyelt kérdés
Én először találkoztam ilyennel, és le voltam döbbenve, de kíváncsi lennék, más találkozott-e ilyennel, illetve élt-e így a lehetőséggel.
2023. júl. 4. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Csak úgy magától? Olyannal nem találkoztam. Olyannal viszont igen, hogy adott pár tippet, hogy mit alakítsak rajta.

Mit módosított?

2023. júl. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Átírta az évszámokat az előző munkahelyeknél, hogy "ne essek ki az előszűrésen"... miközben meglett volna a szükséges tapasztalatom.
2023. júl. 4. 11:27
 3/10 Lilluci27 ***** válasza:
SOSe tapasztaltam ilyet
2023. júl. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Nincs ilyen.
2023. júl. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4: bár ne lenne...
2023. júl. 4. 13:10
 6/10 Lilluci27 ***** válasza:
Melyik cég csinált ilyet?
2023. júl. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Erre így azért nem válaszolnék, mert nem tudom, hogy ez céges policyba belefér, vagy egyetlen fejvadász szakmaiatlan döntése.

Mert azért van olyan cég, amely - szerintem - kissé lazábban kezeli az etikai normákat (pl. simán beküld egyszerre párhuzamosan három helyre is, még ha nem is vagyok alkalmas, míg a többség ilyet nem csinál), de én inkább arra hajlok, hogy az utóbbi, ezért nem szeretném az egész céget lehúzni vele. Meg azt gondolom, pár ilyet eljátszik az illető, és lesz olyan, aki - velem szemben - belemegy ebbe az eljárásba, az rohadt gyorsan ki fog derülni a partnercégenél, és onnantól kezdve boxolják le egymás közt.

2023. júl. 4. 13:19
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Senki nem csinált ilyet, a kérdésben felvázolt szituáció sosem történt meg, úgy nevezett fikció.
2023. júl. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jó, hidd azt, ha neked attól jobb.
2023. júl. 4. 13:34
 10/10 anonim ***** válasza:
36%
Mindenki tudja, hogy sosem volt ilyen.
2023. júl. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!