Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit szólsz, hogy a munkavállal...

Mit szólsz, hogy a munkavállalók újabban ezzel a trükkel akarnak fizetésemelést kizsarolni miközben a cégek képtelenek bért emelni?

Figyelt kérdés

"kibontakozott egy új tendencia is: sokan elindulnak új állást keresni, de amikor egy cégtől ajánlatot kapnak kiderül, hogy nem akarnak váltani. Helyette a régi munkahelyüket akarják rávenni, hogy adjon ellenajánlatot. Vagyis jól érzik magukat a régi helyükön. Csak azért nézelődnek szét máshol is, hogy a munkáltatójukat rávegyék a béremelésre.

a vállalatok túlnyomó többségének nincs akkora forgalma, hogy a bérek terén tartani tudják a lépést az inflációval."


[link]


2023. júl. 4. 14:27
1 2 3
 1/26 Lilluci27 ***** válasza:
90%
ez már elég régóta megy, ebben semmi új nincs.
2023. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%

Ilyen a piac.


Ha egy vállalat nem tud lépést tartani a munkaerőpiacon a bérezéssel, akkor húzza le a rolót.

2023. júl. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%

"miközben a cégek képtelenek bért emelni"


Képtelenek, ha nem akarnak.


Ám az új ájfon már ott simul a tulaj legkisebb gyerekének kezében is, idén is megvan az új merci, az asszonynak is meg a tizenhétéves, frissjogsis nagygyereknek is, meg dubaj, maldív, szesöl és bali minden évben, decemberben advent valamelyik nyugat-európai fővárosban, februárban síelés a családdal, a maradék megy álompapírba, részvényportfolióba és/vagy egy új vállalkozásba...

2023. júl. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
79%
Miért a cégek is az olcsóbb berigenyüt embert veszik fel, ha van két hasonló jelentkező nem? Meg lehet nézni az ITben dolgozókat, pár évente simán valtanak. Nem hiába is keresnek olyan sokat. Nagy emelest sok esetben valtassal lehet minel előbb megszerezni.
2023. júl. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%
Uj trend? Eddig kb. 3x jatszottam meg ezt a fajta 'piackutatast', es mindharomszor bejott.
2023. júl. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
58%

Tegnap este olvastam a cikket és óriásit röhögtem 🤣 Aznap már másodjára. Az első akkor volt amikor délelőtt megtudtam hogy a cég egy ilyen módszert alkalmazó embert vesztett el. Adtak neki egy ajánlatot, aztán elkezdtek tökölni hogy így a process meg úgy az approve. A kiscsaj meg addig elintézte hogy az eredeti cégénél rálicitáljanak a "mi" ajánlatunkra 😎

Amúgy, nálunk most van "csere" szezon és az éves nevetséges emelésen is túl vagyunk. Elkezdtem liciteket gyűjteni én is, azzal mindkettőt kivédhetem. Ha engem is le akarnak cserélni, tegyék, ha meg nem, akkor kénytelenek lesznek fizetést emelni.

2023. júl. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
78%

Ha máshol ugyanazért többet adnak, miért maradnék?


Amúgy ez nem új keletű, eddig is mindig így váltottam.

2023. júl. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%

"vállalatok túlnyomó többségének nincs akkora forgalma, hogy a bérek terén tartani tudják a lépést az inflációval."


Csak géppark, teljes fűtésrendszer modernizációra és a tető napelemmel való beépítésére volt pénz. A dolgozók fizetésére nincs.

2023. júl. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
58%
Újabban?
2023. júl. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
75%
Én ezzel a módszerrel kb. 20 éve értem el, hogy másfélszeres fizetést kapjak. Egyébként kockázatos a dolog blöffölni. Két szék közül a pad alá lehet esni.
2023. júl. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!