Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit dolgozik az akinek nincs...

Mit dolgozik az akinek nincs 20k forintja bruh?

Figyelt kérdés
discordon mindenki csodalkozik hogy valaki vett egy 40 euros skint csgoba, az meg 20k ft sincs...

2023. júl. 4. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Nem az a baj, hogy nincs. Csak nem mindegy mire költöd a pénzed.


Ismerek fejlesztőket, akik sajnálják kiadni maguknak az évi kb 150 eurót, pedig otthon használnák. Így ingyenek verzióval szórakoznak otthon. Pedig kb NAPI 350-400 eurót keresnek.


Szóval itt abszolút nem a pénz hiányról van szó, csak vannak olyan dolgok, amikre az emberek nem szívesen költenek. Feltételezem sok embernek ezek az 40 eurós skinek.


Valószínűleg én sem vennék 40 euróért ilyeneket ha játszanék, de pont most vettem 300 dollárért pont egy licence-t.

2023. júl. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

sajnálják kiadni maguknak az évi kb 150 eurót IntelliJ Ultimate verzióra*


(bocsi ez lemaradt)

2023. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Mert inkább bele tankolom a kocsimba azt a pénzt
2023. júl. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem munkakörtől függ. Van, amire másfél milliót sem sajnálok kiadni, van, amire 1500-at se vagyok hajlandó költeni. Egy videojátékban megvehető skin nekem vastagon az utóbbi kategóriába tartozik. De nyilván nem vagyunk egyformák, neked lehet, ingyen se kéne az, amiért én havi szinten több tízezret kiadok szórakozás címszó alatt.

De ha neked van pénzed rá, és boldogabbá tesz, mintha bármi mást csinálnál azzal a pénzzel, akkor én leszek az utolsó, aki ítélkezni fog feletted. Jó játékot!

2023. júl. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Jó nagy madár az, aki ilyesmiért pénzt ad.
2023. júl. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4

koszi uram

2023. júl. 5. 01:00
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
#5 te meg más baromsagra véred el a pénzed. Mondjuk cigaretta.
2023. júl. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kifizeti a lakhatását, meg a hiteltörlesztőjét, plusz annyit félre rak, hogy hó végén még legyen miből ennyije, és hoppá már is nincs 20k forintja még skinnpackokra.
2023. júl. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mert épeszű ember azt a 40€ -t értelmesebb dolgokra költi és nem egy játékbeli képfájlra.
2023. okt. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!