Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehetek wolt vagy foodora...

Hogy lehetek wolt vagy foodora futár mik kellenek illetve könnyű vagy nehéz munka?

Figyelt kérdés
2023. júl. 5. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

Vállalkozói igazolvány, járgány.

Nagyon nehéz.

2023. júl. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Legrohadtabb , veszélyes nehéz, időjárás miatt is , rádterhelik a ruhát stb költseget komoly gép kell hozzá eroller robogó , inkább mint bringa .Kifulladsz sietsz .Fiatalabbként kaland .
2023. júl. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Jelentkezel, felvesznek, csinálod. Ennyi. Az egy másik sztori hogy kb. csak a minimálbért lehet vele megkeresni.
2023. júl. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

Googleba beírod Foodora/wolt futár jelentkezés, majd első találat...

Anno sulis éveim alatt mikor még netpincér volt akkor csináltam.

Akkoriba nem is tudtam volna elképzelni jobb diákmunkát. 3x annyit kerestem mintha elmentem volna bármilyen tipikus diákmelóra.

Voltak előre kiírva műszakok, amikből lehetett válogatni, úgy ment az ember ahogy akart, és amennyit szeretett volna.

Manapság nem tudom hogy működik és milyen a helyzet de 3 éve kimondottan jó volt ezt a munkát csinálni. Nem nevezném nehéznek, persze eleinte bele kell jönni, ki kell ismerni a várost, jól kell tudni tájékozódni, de hamar kiismeri magát az ember.

Saját jármű és egyéni vállalkozás kell hozzá.

2023. júl. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!