Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » IKEA telefonos ügyfélszolgálat...

IKEA telefonos ügyfélszolgálaton (call center) mennyi az órabéretek?

Figyelt kérdés
Nettóban, sima ügyfélszolgálatosként, csak az órabér érdekel, mindenféle bónusz nélkül, nyersen, amit kaptok havi fizetésnél

2023. júl. 9. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Én nem órabérben dolgozom. Fix munkaidő, nettó 480 ezret keresek home officeban
2023. júl. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, igen úgy értettem, hogy visszaszámolva leosztva az óraszámokkal (én így szoktam összevetni a fizukat), de akkor neked ezekszerint (ha 8 órás vagy), 3000Ft/óra a nettó órabéred, az IKEA-nál? Hány éve dolgozol ott?
2023. júl. 9. 17:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért az #1-estől egy bérpapírt megnéznék. Szerintem egy random ügyfélszolgálatosnak sehol nem fizetnek ennyit.
2023. júl. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem sem, ezért is kérdeztem vissza tőle, de tuti trollkodik, a hays salary guideot végigolvasva aki 5éve van ÜFSZ iparban az keres MAX bruttó 630-at ami átszámolva 465nettó. De tudjuk, hogy ez a max magyarországon sosem történik meg. Egy multinál meg végképp nem. Én olyanokat hallottam, hogy inkább ilyen nettó 320körül keresgélnek ilyen poziban, csak kifejezetten az ikeára lettem volna kiváncsi
2023. júl. 9. 17:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Menj el az ikeába és beszélgess a dolgozókkal.
2023. júl. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Taplóságnak érzem, ha nyíltan rákérdeznék face to face. Tudom vannak ilyenek, tőlem is kérdezték annó a munkahelyemen hogy te figyi má mennyit keresel, de nyilván annyit mondtam "épp eleget", akár lehet egy beépített ember, aki köp a főninek, hogy a dolgozója kiszivárogtatja a bérezést.. Itt viszont nyíltan lehet beszélgetni, mert ez anonim.
2023. júl. 9. 20:09
 7/8 anonim ***** válasza:
És mi az esélye szerinted, hogy 5 válaszadó között pont lesz egy ikea ügyfélszolis?
2023. júl. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az első válaszoló tuti nem magyar Ikea-ban dolgozik… egy vezető nem kap annyit. Egy 8órás kezdő dolgozó kb. Netto 300ezret kap, cserébe hallgathatod ahogy az emberek fogyasztóvédelemmel fenyegetnek téged és 2 hetente hétvégézhetsz.
2023. aug. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!