Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Friss érettsegivel mennyi...

Friss érettsegivel mennyi lehet a fizetési igényem pályakezdőként?

Figyelt kérdés

Még ropogós, most végeztem. Bruttó bér mennyi lehet? 450 ezer forint jó lehet?


Angolul középfokon beszélek.


Fővárosban élek, jó lenne hamar különköltözni. Egy garzonlakás 180 körül van most, lehet magasabb bérigény volna az okosabb?


2023. júl. 11. 00:03
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:

Fizikai munka nem érdekel, csak irodai


19/L

2023. júl. 11. 00:04
 2/33 anonim ***** válasza:
93%
Mihez értesz? Úgy értem: mi az a tudás, amit áruba szeretnél bocsátani a munkaerőpiacon?
2023. júl. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom troll kérdés. Ennyit akkor keresel ha sugarbaby leszel a szalagmelód mellett, amire nagyjából kvalifikálva lehetsz. Üdv a való világban.
2023. júl. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, ez most kicsit nyers lesz, de úgy érzem nem baj ha valaki felvilagosit.


Bruttó 450k az nettó 300e Ft, pontosabban 299e Ft a karogoknak.


Ha ez nektek 2023-ban egy elérhetetlen összegnek tűnik, akkor nem vittetek túl sokra az életben.


Másrészt, Budapesten, Magyarország fővárosában, a legfejlettebb régióban, szerintetek ez magas bér? Egy kondiberlet 20e Ft. Én elhiszem, hogy Mucsafalván, ahol éltek, 0 szolgáltatási szektor mellett elamultok rajta


Kérlek, ha videkiek vagytok és nem vagytok a Budapesti bérezésben kompetensek, Kérlek!, ne írjátok semmit. Ilyet pláne ne, hogy egy 300e ft-os bérigény troll kérdés, mert Mucsafalván ennek a fele megszokott

2023. júl. 11. 00:20
 5/33 anonim ***** válasza:
94%

#4


Egyébként 25 alattiként a nettód 370 körül lenne így. Ha már pontosak akarunk lenni.

Ami a nettó minimálbér két és félszerese, a legtöbb szakmában a diplomás pályakezdők indulnak innen.


Vannak akik naponta keresnek ennyit, de ők értenek is valamihez, te pedig nem.

2023. júl. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság hogy az érettségid önmagában, szakma nélkül semmit se ér, ez kb az alap hogy meglegyen.

Ebből mehetsz árufeltöltőnek, pincérnek meg gyári munkásnak.


A legtöbb esetben ilyen szinten az hogy mit mondasz lényegtelen, adnak egy összeget és csá. Felmész a lidl oldalára és látni fogod hogy konkrétan mennyit adnak.


Egyébként bruttó 4-450 reális, főleg ha pótlékokat is kapsz, márpedig a legtöbb áruházban és gyárban műszakoznod kell.


Egyébként pont ha valaki valamire viszi nem fogja pontosan tudni az alsóbb szinteket, hacsak nem fogja a googlet és nem néz körbe.

2023. júl. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

A válaszolóknak írtam a nettó osszeget, mivel lefogadom, hogy kiégett vének, legalább is mentalisan tuti, ezért az ő esetükben az a helytallo amit én írtam.


Gondolom magadból, esetleg a szerény családod kepessegeibol indulsz ki, hogy egy 19 éves nem ért semmihez, ez nem a te szegenysegi bizonyítványod, egyszerűen csak szűk látókörű vagy. Ezért nem szabad elítélni téged.

2023. júl. 11. 00:40
 8/33 anonim ***** válasza:
92%
Mivel azt írta a meséjében, hogy 19 éves, ezért a br 450 nettója valami 370 lenne. Az olvasottak alapján nem vagyok meggyőződve, hogy képes ekkora hozzáadott értéket előállítani, vagy ha mégis, akkor itt viselkedik nagyon félrevezető módon. 2-es voltam.
2023. júl. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
87%

#7


Akkor kérdezzük újra: mihez értesz? A szájaláson kívül.

2023. júl. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

6-os nem haragszom rád, de úgy látom érdemes volna magyar nyelvből, ha nem is erettsegizni újra, de egy kis szövegértést gyakorolni.


Az első hozzaszolasban leírtam, hogy fizikai munka nem érdekel.


Erre te itt felsoroltal 3 opciót, amelyből mind fizikai jellegű.


A szövegértésed hiányában nem szeretném tovább kommentalni, mert lehet folosen teszem, mivel nem tudod az információt felfogni

2023. júl. 11. 00:47
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!