Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ennyi nyelvtudáselég ausztriai...

Ennyi nyelvtudáselég ausztriai munkához? (csomagoló)

Figyelt kérdés
ich, du, er, sie, es, wir, ihr, Sie. bin, bist ist, sind, seid. Ein, zwei, drei, vier, fünf, sechs, sieben, acht, neun, zehn, elf, zwölf, hundert, tausend. Gelb, grün, blau, rot, schwarz, weiss, lila. Apfel, Aprikot, Karotte, Gemüse. Kartoffel, Kirsche, Zitrone, Suppen, Tomate, Brot, Brötchen, Milch. Fleisch. Hund, Katze, Pferd, Hase, Bar, Löwe, Fisch, Vögel, Schwein. Fahrrad, Zug. Machen, leben, kommen, singen, schlafen, gehen, spazieren, kosten, stehen, sitzen, zeigen, lieben, sagen, sprechen, geben, bleiben, suchen, finden, laufen, sehen, nehmen, Musik hören, zahlen, warten, kaufen, fahren, essen, trinken , dürfen, möchten, können, weissen, haben, fragen, schreiben, danken, arbeiten, spielen, sollen, scheinen, denken, fernsehen, sortieren, rauchen, tanzen, lesen. Haar, Auge, Kopf, Zahn, Hand, Fuss, Blume, Baum. Geld, Lampe, Zeitung, Wort, Buch, Biblioteke, Wasser, Feuer, Bier. Sonne, Kart, Schule, Gott, Kirche, Kindergarten, Lehrer, Wagen. Kranke, alt, jung. Frau, Herr. Ungarn, Deutschland. Fussball. Schrank, Stuhl, Tisch. Haus, Wohnung, Zimmer, Garten. Fertig. Weiter. Zusammen. Zum Beispiel. Warm, kalt. Sehr, mehr. Viel, klein, gross, schnell, langsam, schön, gut, falsch, hoch, lang, kurz, schwer, früh. Stadt, Strasse, Platz. Punkt. Wenn? Wer? Wie? Warum? Wo? Was? Wie viel? Link, recht, geradeausKein. Fater, Mutter, Sohn, Grosseltern, Madchen. Bitte. Leider. Noch, nur, genau, sofort, jetzt, erst. Ja, nein, nicht, natürlich. Alle, niemand, nie, immer, etwas, nichts. Gegen, aus, auf, über, für, in, im, ober, unter, vor, nach, zurück, neben, hinter. Montag, Dienstag, Mittwoch, Donnerstag, Freitag, Samstag, Sonntag. Zeit. Gestern, heute, Morgen, Abend, Mittag, Vormittag, Nachmittag, Nacht. Denn, dann, dass, aber, und. Tag, Wochen, Uhr, Minute, Jahr, Monat

2023. júl. 12. 10:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ez semmire se elég. 3-5000szo kell. De,ha profi tanítja akkor el tudja mondani azt a titkos 500-at ami kell. Csak férfi. Csak a muszklit nézik. 100e ft
2023. júl. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Kései Sirató ***** válasza:
94%
Nem, nem elég, mert amit válaszolnak/ mondanak neked, azt nem fogod érteni.
2023. júl. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Ne higgy 2#
2023. júl. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Liebe Kollegin, lieber Kollege, Die Schnecke ist relativ zu sich selbst ein Roller-Schnellzug. Der Treffpunkt für Faultiere befindet sich im Zoo
2023. júl. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Nem, nem eleg, a valaszt is erteni kell.

Youtube: Nicos weg, A1, A2, B1 szinteken, kb 5000 szó összesen

Anki kikerdezo pack hozza: DW Nicos weg neven letoltheto

Német alapszókincs kb 3000 szó [link]

2023. júl. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én A2-vel mentem ki. Semmit nem ért. Az osztrákban elég nagy difi van szókincsben, meg amúgy is. Hollandia, meg Németország pl ennél felkésztebb ott angollal is el lehet evickélni. Ausztriában nem igazán. Voltam olyan helyen ahol a nagyonnagy főnök sem tudott angolul.
2023. júl. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Ez sok, túlképzett leszel.
2023. júl. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

Kedves kérdező! Kérlek szépen alkoss nekem (magyar) mondatot az alábbi szavak felhasználásával! Egyetlen egy szót sem használhatsz, ami itt nem szerepel. Értelmes, egész mondat legyen és gyakorlatias. A lámpa zöld nem elfogadható. Egy zöld lámpa áll az asztalon a nappali szobában jó.

Tehát a szavak:

Én, te, ő, ő, az, mi, ő, te. Én vagyok, te vagy, te vagy, te vagy. Egy, kettő, három, négy, öt, hat, hét, nyolc, kilenc, tíz, tizenegy, tizenkettő, száz, ezer. Sárga, zöld, kék, piros, fekete, fehér, lila. Alma, sárgabarack, sárgarépa, zöldség. Burgonya, cseresznye, citrom, levesek, paradicsom, kenyér, tekercs, tej. Hús. Kutya, macska, ló, nyúl, medve, oroszlán, hal, madarak, disznó. Kerékpár, vonat. Alkotni, élni, jönni, énekelni, aludni, járni, ízlelni, állni, ülni, megmutatni, szeretni, mondani, beszélni, adni, maradni, keresni, találni, futni, látni, venni, zenét hallgatni, fizetni, várni, vásárolni, vezetni, enni, inni, aludni, járni, aludni, állni, ülni, megmutatni, szeretni, beszélni, adni, maradni, látni, találni, futni, látni, látni, futni, látni, venni, zenét hallgatni, fizetni, várni, vásárolni, vezetni, enni, inni, lehet, akarni, tudni, birtokolni, kérni, írni, megköszönni, dolgozni, játszani, látni, látni, rendezni, dohányozni, dohányozni, látni, dohányozni, hallgatni, olvasni, olvasni. Haj, szem, fej, fog, kéz, láb, virág, fa. Pénz, lámpa, újság, szó, könyv, könyvtár, víz, tűz, sör. Nap, gokart, iskola, Isten, templom, óvoda, tanár, szekér. Beteg, öreg, fiatal. Asszony, Úr, Magyarország, Németország. Labdarúgás. Szekrény, szék, asztal. Ház, apartman, szoba, kert. Kész. Tovább. Együtt. Például. Meleg, hideg. Nagyon, több. Sok, kicsi, nagy, gyors, lassú, szép, jó, rossz, magas, hosszú, rövid, nehéz, korai. Város, utca, tér. Pont. Ha? Ki? Hogy? Miért? Hol? Mi? Mennyi? Balra, jobbra, egyenesen előre, nincs, apa, anya, fia, nagyszülők, lányok. Szívesen. Sajnos. Mégis, pontosan, azonnal, most, csak. Igen, nem, természetesen nem. Mindent, senkit, soha, mindig, valamit, semmit. Ellen, ki, fel, felett, mert, be, be, fölé, alá, előtte, utána, vissza, mellette, mögötte. Hétfő, kedd, szerda, csütörtök, péntek, szombat, vasárnap. Idő. Tegnap, ma, reggel, este, délben, reggel, délután, éjszaka. Mert akkor ez, de, és. Nap, Hetek, Óra, Perc, Év, Hónap

2023. júl. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
1#,3#-as vagyok 1. Naptól fogva Ausztriában és Svájcban is Isteneket tisztelték.Engem 1.nap után már hívtak sörözni az öregek Svájcban. Svájcban az osztrák főnök is mindig igazat adott a magyarokkal szemben , pedig ők tökéletesen beszélő svabok voltak. Kultúrában ,tudásban győztem le őket mindig. Az én módszereimmel 2 perc alatt bármikor bárhová felveszik. Plusz vannak még dolgok. Én kint csak egymást szivato magyarokat láttam. Aprópénzért
2023. júl. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%

Adok fel másik dolgot!

Hogyan hangzik németül:

Kedves Helga! Sajnos nem értem pontosan a feladatot, kérlek segíts! Mennyi szappant is kell tennem egy dobozba, és mennyivel kell elkészülnöm egy óra alatt?

2023. júl. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!