Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit lehet keresni különböz...

Fac3 kérdése:

Mennyit lehet keresni különböző bankokban?

Figyelt kérdés

A kérdés adott. Ha van tapasztalatotok, kérlek írjátok meg. Főleg a kockázatkezelő fizetések érdekelnének, az egyik magyarországi kereskedelmi bankban dolgozom a fenti poziban és alacsonynak tartom a fizetésem. Morgan, Citi jobban fizet?


(1 év tapasztalat, psz bsc, mérlegképes könyvelői, felsőfok angol, br.485)



2023. júl. 16. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Picit több mint 1 év tapasztalattal, adatelemzőként, infós BSc-vel br. 750k a fizetésem az MS-nél.

Egy haverom ugyanezekkel a paraméterekkel, csak neki MSc is van, de forintra pontosan ugyanennyit kap.


Ha jól rémlik, az ő pozija amúgy nem teljesen pályakezdőknek volt hírdetve, de az enyém pl igen. Ebből kiindulva, ezek szerint az MS-nél jobb a fizetés.

Viszont a pletykák alapján amúgy a Citi vaskosabban fizet, azt már nem tudom alátámasztani. Lehet VP vagy ED szinten jobban megmutatkozik.

2023. júl. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 2 év tapasztalattal reportingon a Citiben 650-et kapok, ami lássuk be, nem valami vaskos, de 50-80k-ért eddig nem akartam ugrálni, mert amúgy -nagyon- szeretek itt dolgozni.
2023. júl. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
A Morgan meg a City is nagyon hitványul fizet, a Blackrock kicsit jobb, de az se sokkal.
2023. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

1-es! Mennyire nehéz data analyst-ként dolgozni? Egy erősebb SQL + Tableu tudás tényleg elég az elhelyezkedéshez?

2023. júl. 17. 21:44
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4 SQL, és Excel szerintem alap, illetve az angol nyelv. Ha ezek megvannak, illetve valamilyen felsőfokú végzettséged van (ez nagyon fontos, pl Citi és MS helyekre fel sem vesznek diploma nélkül), akkor szerintem jó esélyekkel indulsz. Tableau csapat vagy workstream függő, van nálunk aki használ, de én pl egyáltalán nem.

Data governance területen is dolgoznak adatelemzők, ott pl a katalogizáláshoz abszolút nem is kell nagyon technikai tudás, mint amik fent vannak említve, max excel.

2023. júl. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!