Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Amerikai munkavállalás diplomá...

Amerikai munkavállalás diplomás ápolóként memnyire lehetséges?

Figyelt kérdés
Többféle lehetőségről is tudok a kivándorlást illetően, köztük a házasságkötést, illetve a munkáltató általi vízumot. Egy diplomás ápoló hogyan tudna elhelyezkedni kinnt? Illetve milyen különbözeti vizsgákara van szükség, és hogyan megy ez a folyamat? A jövőmet itt tudnám elképzelni, csak félek belevágni, illetve nem tudom hol kezdjem. Még tanuló vagyok.

2023. júl. 18. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
2023. júl. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pàr ève amikor engem is érdekelt külföldi fórumokon szinte csak programozokat és novereket olvastam,hogy nekik sikerült ez , ilyen területeken volt hiány. Nem tudom,hogy egy nővér meg egy ápoló között pontosan mi a különbség tudás szintjén illetve, hogy hogyan változott azóta a munkaeropiac. Utana kell nézni. Asszem h1b volt a munkavizum neve akkor.
2023. júl. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az USA-ban az eü személyzetnek ún. bar exam-ot kell tennie, ami egy nagyon kemény vizsga. Anélkül nem kerülhetsz beteg közelébe sem ápolóként, sem orvosként. Ez egyébként államonként is különböző, szóval pontosan utána kellene ennek nézned, hogy hogyan megy azon az adott helyen, ahová költözni akarsz az USA-ban.


Egyébként az USA-ban a registered nurse-oknak (RN) sokkal tágabb körű felelőssége van, mint itthon Magyarországon, sok olyan dolgot csinálnak ott, amit itthon csak orvos csinálhat (pl. bizonyos receptek felírása, hogy csak egyet említsek).


Úgyhogy kössed fel a gatyát, ha valóban ez az álmod, mert kint is lesz még egy-két köröd, ha RN-ként akarsz ott dolgozni.


Ha mindenáron külföldre akarsz menni, inkább az EU-t javasolnám, mert az itthoni diploma érvényes EU országokban is.

2023. júl. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!