Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi éri meg havi fizetésigé...

Mennyi éri meg havi fizetésigénynek mondani?

Figyelt kérdés

Érettségivel és gyógyszeripari szakmával rendelkezem. 25 év alatti vagyok.

Néhány nap múlva megyek állásinterjúra egy vegyipari céghez ahol laborra 2 műszakos munkarendben jelentkeztem. Egy álmom vált valóra ezzel. Mivel pályakezdő vagyok kicsit izgatott vagyok és nagyon szeretnék helytállni és fejlődni. Emellett ugye jól is szeretnék keresni. Az állásinterjún bizonyára a fizetési igényem is megkérdezik majd. Nem szeretnék sem pofátlanul nagy összeget mondani sem túl keveset.

Mindezek ismeretében mennyit illik mondani?

Köszönöm a válaszokat!



2023. júl. 22. 01:44
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

Budapest vagy mucsaröcsöge?

Br. 350 szerintem nem pofátlan és ha kicsit lejjebb alkudjak még az is jó. Ha Bp akkor bruttó 420.

2023. júl. 22. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jogos, ezt elfelejtettem említeni, de vidéki vagyok
2023. júl. 22. 05:18
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Professionon nincs ilyen munkakör hirdetve fizetéssel? Akkor elég lenne megnézned azt és az alapján be tudod lőni.
2023. júl. 22. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

Bár 1-est lepontoztátok, de valahol nála van az igazság sajnos.


Nettó 250ezer, bruttó 2000 forintos órabér, Bruttó 350-400ezer forintos fizetéseket adnak a hírdetések profession-on


1-et találtam ami nettó 300-350-et ad

2023. júl. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
8%

Két műszakban? Fix munkaidőben? Bejárni egy munkahelyre időre?


Nekem nem érné meg kevesebbet mondani, mint havi netto 5M. (Feltéve, hogy netezhetek munkaidőben...)


Egyébként ennyit bárhol megkeresek, ahol kinyitom a laptopot.


Azt meg, hogy neked mennyit ér az életidőd, csak te tudhatod.

2023. júl. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!