Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy bírjak még ki 3 hetet...

Hogy bírjak még ki 3 hetet diákmunkán?

Figyelt kérdés

Hogyan Birjam mi még csak 2 napja vagyok diakmunkán a Tescoba Pannon work által

De nagyon bunkók

Mikor valamit nem találok megkérdezem hogy ezt hová kell tenni mert sehol nem látom a címkét hogy ki van írva

Erre az a válaszuk hogy olyan nem létezik old meg

Meg azért is szólnak ha egy vásárlónak nem adok a raktárból terméket ha nincs kint

De azt is mondták hogy mivel nem vagyok 18;éves így irányitsam át hozzájuk a vásárlót hogy a rendes munkások hozzák ki

Meg ma kellet szemetet foliáznom és megsem mutatak hogy kell

Ugyan ez a válasz old meg

Meg a szünetet sem akarják megadni peddig én így tudom ha napi 8 órát dolgozok jár 30 perc pihenő 18 év alatt



Ne gondoljátok hogy büdös nekem a munka mert nem az csak folyton basztatnak még ki kéne birnom 3 hetet ami szerintem nem fogenni


Szerintetek eről érdemes lenne szólnom a diák szövetkezetnek ?



2023. júl. 29. 22:32
 1/10 A kérdező kommentje:

Bocsi a helyes írási hibákért

Csak nagyon fáradt vagyok és gyorsan írtam így este a kérdést

2023. júl. 29. 22:33
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

"Meg azért is szólnak ha egy vásárlónak nem adok a raktárból terméket ha nincs kint"

Végre...! Más boltokban lusták bemenni, mindig azt mondják, hogy a raktárban sincs olyan, ami kint nincs.

2023. júl. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Nem kell kibírnod. Ez diákmunka ... bármikor felállhatsz, akár azt is megtehetnéd, hogy holnap egyszerűen nem mész be és kész, de azért egy emailt illene dobni a diákszövetkezenek.


A tescoban nem a legértelmesebb emberek dolgoznak. Lehet azért kommunikálnak így veled, mert nem tudnak máshogy vagy élvezik, hogy valaki felett állhatnak, hiszen ők soha senkit sem vezethettek. Ez az ő problémájuk. Innen nagyon ki sem fognak rugni téged és ha igen, akkor vannak jobb diákmunkák.


Szerintem ez egy jó ízelítő neked, hogy mért kell továbbtanulni, így én motivációnak fognám fel és lehet még egy picit szenvednék.

2023. júl. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Üdv. a munka világában!


Jó esetben kedvezőbb történeteket is mesélsz később, de az esetek 80 %-ában ez vár a munkavállalókra.


Ahol én dolgoztam diákként, ott a lakótelepeken kellett a járdaszegélyt kigazolni. Aki dohányzott (tizenévesen!!), annak addig nem kellett dolgoznia, aki nem dohányzott, annak kellett. Nyilván rajtam kívül inkább mindenki dohányzott, addig én dolgoztam. Ugyanígy csicskáztattak mindenkit, kiélték rajtunk a hatalmukat. Az ilyen emberek lelkileg fusztráltak, vagy teljesen éretlenek, csak nem tudnak róla.


A világ nem fog megváltozni, neked kell megtanulni alkalmazkodni hozzá. Kezdheted úgy, hogy ezeket a sértő és bántó dolgokat az eszükhöz érted, és elengeded lelkileg. Na ez lesz nehéz, de minden fejben dől el! Nem érdemes rámenni egészségileg.


Nyilván legközelebb megpróbálsz egy jobb helyre bejutni.

2023. júl. 30. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Help24 ***** válasza:
96%

Így van fel is mondhatsz, vagy átkéred magad más munkára. Biztos van a Pannonnak más munkája is.


Másrészt meg nem tudom kérdezték e az órabért vagy fizetésed, de ha elmondtad nagy hiba, mert ők is tudják, hogy a diákok többet kapnak, ami persze náluk irigységet fejt ki és úgy vannak vele dolgozzál csak azért a pénzért. Ami egy tipikus h.lye Magyaros irigység és gyerekes viselkedés.


Harmadrész, ha nem mondtad nekik mennyi pénzben vagy, akkor is az újaknak illene megmutatni mit hogyan kell, mit hol találsz. De mivel nekik is lehet ki van már a f.szuk az emberekkel meg úgy ám blokk nem csodálkozok. Sajnos igen üdv a Befásult, depressziós és idegbeteg magyarok között.

2023. júl. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én régen sokat diákmunkáztam középsulis nyarakon és az egyetem kezdetén. Árufeltöltő és gyári munkát is csináltam jópár helyen. Sajnos a diákmunkák ilyenek, igazából nem jobb a többi hely sem.


A legnagyobb tanulság az hogy megtanuld hogy ezért érdemes tanulnod, hogy ne ilyen helyeken köss ki.

Most pedig fókuszálj a célodra, hogy miért is gyűjtesz pénzt és tanuld meg ignorálni az ilyen embereket.

2023. júl. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"A legnagyobb tanulság az hogy megtanuld hogy ezért érdemes tanulnod, hogy ne ilyen helyeken köss ki."


Sajnos nem ezen múlik a dolog, hanem az illető személyiségén.


Én egy "elit" helyen dolgozom. Itt mindenki diplomás, amihez sokan azt társítják, hogy valószínűleg tanult/okos/normális emberek. Köztük én is így gondoltam, egészen addig, amíg ide nem kerültem. Többször megfordult már a fejemben, hogy inkább visszamegyek "árufeltöltőnek". ;)

2023. júl. 31. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Otthagytam a munkát tegnapi nap is folyton kaptam az íveket a semmiért szó szerint

Jeleztem a pannonnak hogy mi a helyzet hát igazából nem tetszik nekik hogy ott hagytam a munkát



Szerintetek fogok még náluk munkát kapni mert otthagytam a tescot?

2023. júl. 31. 12:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Na azóta mi lett? Találtál másik melót?
2023. szept. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen kaptam lidlbe igaz csak hétvégén birom csinálni mert suli van de itt nagyon kedvesek és a pénz is sokkal jobb
2023. szept. 6. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!