Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Köztisztviselő leszek, milyen...

Köztisztviselő leszek, milyen típusú erkölcsi bizonyítványt szerezzek be?

Figyelt kérdés
Szeptembertől köztisztviselő leszek, arról már jeleztek, hogy rám esett a választás, de azt még nem mondták el, hogy milyen típusú erkölcsi bizonyítvány szükséges hozzá. Általános vagy speciális(milyen kódú?)? Szeretném időben beszerezni, nehogy emiatt legyen probléma.

2023. júl. 31. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
38%

Köztisztviselő leszel (tehát minimum főiskolai végzettséged kell, hogy legyen) és nem tudod magadtól (illetve nem tudod kideríteni a jogszabályból) hogy milyen erkölcsire lesz szükséged?


És te fogsz szeptembertől érdemi határozatokat hozni hatósági eljárásokban.....


Ügyfélkapudba belépsz - bár ezek után azt is el tudom képzelni, hogy nincs ilyened...


"sepciális igazolás" - t kiválasztod és a legördülő menüből kikeresed a KTTv. 39. § - a szerint igazolást

rányomsz az OK gomra és beadod a kérelmet.


Isten mentsen meg minden ügyfelet Tőled!

2023. júl. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Először is, technikusi végzettséggel rendelkezem, nem főiskolai. Másodszor pedig, informatika osztályon leszek, nem fogok határozatokat hozni semmilyen hatósági ügyben. Sejtésem volt róla, hogy milyen kell, de kétféle van azért volt bennem a bizonytalanság.
2023. júl. 31. 14:43
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
Én kormánytisztviselő vagyok és nekem sincs se főiskolai, se egyetemi végzettségem, mégis hozok végzéseket, határozatokat.
2023. aug. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!