Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik itt valaki kútkezelők...

Scream85 kérdése:

Dolgozik itt valaki kútkezelőként vagy shop eladóként valamelyik kúton? (Omv, Shell, Mol)

Figyelt kérdés

Általánosságban mennyi a fizetés ezekben a pozíciókban?

Vannak egyéb juttatások? Ha igen, milyen?


2023. júl. 31. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Szia!


Shell kúton dolgoztam 4 évet, mint kútkezelő, de elég nagy rálátásom volt a shop részére is.

Általában garantált bérminimumra vannak bejelentve az ott dolgozók.

Kútkezelőként jobban megéri, több a jatt.

A havifizetésemhez szinte alig vagy egyáltalán nem nyúltam hozzá, mert a jattból bőven megéltem. Igaz, ezt úgy hogy sajátházban laktam.

Havonta 12-15 napokat dolgozatam, napi 12 órát, fele nappalos, a másik fele éjszakás. Ha kifogsz egy jó társaságot, akkor jóhelyed lesz. Persze az sem mindegy, hogy városban vagy vidéken dolgozol, jattban nagyon eltér.

2023. júl. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
Keresztapam brutto 500at kap az omv-nel.
2023. júl. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1.

Nehéz volt a betanulás? Sok mindenre kellett figyelni? Mik voltak a feladataid?

Ilyen van, hogy 200ezer jattot össze lehetne szedni 12-15 napi munkával?

Nekem ez kicsit fura/hihetetlen.

Jó, mondjuk fővárosban lehet rá esély szerintem....bár esetemben egy vidéki kisebb városról van szó (Nagykanizsa)

2023. aug. 1. 08:00
 4/4 anonim ***** válasza:

1-vagyok.


A betanulásnál talán az üzemanyagátvétel, ami egy kicsit furcsa volt számomra, de meglehet tanulni. Kocsit tankolni, szélvédőt mosni, keréknyomást mérni, motorolajszint ellenőrzése, szerintem ezeket a legtöbb ember tudja. Néha bekellett segítenem a kasszánál, de ez nagyon ritka volt. Éjszaka műszak, takarítás.

Győrben dolgoztam a domb utcai shell kúton, 2016-2020-ig.

Sok ember számára hihetetlen ennyi jattot összeszedni, de hidd el hogy nem az. Reggel 6-tól- Este 6-ig, nekem stabilan megvolt a 10.000 ft jatt. Ha fizetésnap volt, akkor a 16-20.000 ft se volt ritka. Nem egyszer volt rá példa, hogy a havi jattom több volt, mint amit átutaltak.

Idő kérdése, és kialakul egy fajta bizalom a vásárló és kútas között, és utána úgy osztogatják az, 100,200 és 500 vagy 1000 címleteket, mint ha muszáj lenne. Nálunk sok volt a külföldi vásárló, németek, osztrákok stb.. ők meg az eurókat adták.

Tudom, hogy hihetetlen amit leírok, de tényleg így volt.

2023. aug. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!