Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi számít 2023-ban jó pályakez...

Mi számít 2023-ban jó pályakezdő fizetésnek frissdiplomásként?

Figyelt kérdés

2023. aug. 1. 22:01
A kérdező szavazást indított:
Nettó 250 már jónak számít
Nettó 250-300 már jó
Nettó 300-350 már jó
Nettó 350-400
Nettó 400-450
Nettó 450-500
Nettó félmillió felett számít jónak
40 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Nettó 1 milliótól.
2023. aug. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Milyen diploma? Proginfo vagy valami IT-n kivuli bufeszak?
2023. aug. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
4%
Ha valaki ilyen ostoba kérdést képest feltenni az a felsőoktatási rendszer teljes kudarca, szégyene.
2023. aug. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13%
Én nettó 450+cafeteria+munkába járási támogatás (ha azt akarták volna, hogy bemenjek)+eü csomag+felszerelés nélkül nem is fogadtam volna el az ajánlatot.
2023. aug. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Milyen munkakörbe, 4-es?
2023. aug. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Milyen diploma és melyik város? Sok ember összeteszi a kezét, ha egyáltalán talál munkát, akármit 😂
2023. aug. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%

Én nem lennék elégedett félmillióval. 800-900k már oké lenne. De nekem frissdiplomásként 2 év tapasztalatom van AI területen, kutattam is, sok nyelvet beszélek stb.

Tehát milyen terület?

2023. aug. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Tényleg nagyon számít, hogy milyen terület és melyik város. Én nettó 400-zal kezdtem pénzügyön, amit fél év múlva emeletek 480-ra. Pesten nem tartom ezt kiemelkedő bérnek, de olyan értelemben jó, hogy kényelmesen megélek belőle, a túlóra meg fizetve van.
2023. aug. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Thunderfairy ***** válasza:
54%
Nekem már a netto 250 is, jellenleg állomfizetésnek számit. Tehát emberre válogatja hogy mi a jó neki.
2023. aug. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%

Budapesten úgy általánosságban 400 -450 nettó körül már jónak mondanám, elég a lakhatásra és tudsz valamennyit megtakarítani belőle.

Az pedig erősen változó hogy milyen munka fog ennyit, vagy többet fizetni, vagy hogy munkasprcifikusan mi számít jónak. Egyértelműen más egy HR es egy építész, egy orvos vagy egy programozó kezdő fizuja.

2023. aug. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2