Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Informatikus könyvtáros...

Informatikus könyvtáros diploma hol hasznosítható még a könyvtári rendszeren kívül?

Figyelt kérdés

Illetve a könyvtárosok nem közalkalmazottak, ugye?

Anyagi oldalról megközelítve mennyire éri meg tanulni?



2023. aug. 5. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Ha van mellé idegennyelv-tudásod, akkor lehet menni multihoz vagy SSC-be betanított irodai munkára.
2023. aug. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%
Anyagilag sztem semennyire. Tippre sztem örülni kell vele ha ilyen minimálbér vagy felette egy kicsivel talal melót vele az ember.
2023. aug. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
74%
Szerintem ez egy annyira specifikus szak hogy nehezen lehet találni más irányt :/
2023. aug. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
59%
Egyetemtől függően választhatsz olyan spec-t ami informatika centrikus amivel egy informatikai cégnél is el tudsz helyezkedni, ez egész gyakori persze nem fogsz annyi fizetést kapni mint akinek informatikus végzettsége van. Ezen felül még vannak információbróker cégek vagy cégek akik alkalmaznak információbrókereket.
2023. okt. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Mindjárt jönnek a mekis poenok sajnos
2023. okt. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!