Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Víz és csatornarendszer-szerel...

Víz és csatornarendszer-szerelő szakmát érdemes kitanulni a Ti meglátásaitok szerint? Könnyű vagy nehéz elhelyezkedni vele?

Figyelt kérdés

2023. aug. 6. 01:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat milliardos nem leszel vele
2023. aug. 6. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megéri, ha vállalkozó leszel egyszer.
2023. aug. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A legtöbb szakmáról, akár egyetemi diplomáról elmondható, hogy valszeg nem leszel vele milliárdos… Nem is akarok milliárdos lenni.


Én arra vágyom, hogy az albérletben ki jöjjek hónapról hónapra és minimálisan tudjak félretenni… Ha lesz párkapcsolatom, akkor kettőnk fizetéséből tudjunk félretenni lakáshitelhez, önerőt.


Tudom, hogy a legtöbb szakmunkával akkor lehet sokat keresni, hogyha vállalkozik az ember, de én szívesebben lennék alkalmazott. Úgy már abszolút meg sem éri?


(Na mind1, végülis néhány év alatt lehet hogy fejlődök annyit, hogy el tudjam képzelni, hogy vállalkozóként ÉN is lehetek sikeres, jelenleg ez nincs így)

2023. aug. 6. 16:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Jobban jársz valami gáz vagy fütés vagy klima szerelő képzéssel. Cégeknél általába ugyan ugy csinál mindenki mindent mivel a tehnoligiák hasonlók, de egyéni vállalkozoként van több terület amikhez papirkell.
2023. aug. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sensei Péter válasza:
Maximálisan megéri a szakmában dolgozni. Nyílván jobban meg lehet élni ha vállalkozik az ember de akkor a munka is több szóval mindennek megvan az előnye és a hátránya. Jó szakma mert egyre kevesebb a jó szakember,főleg hogy mindenki megy külfökdre. Ezekben a régi tömbházakban pedig folyamatosan gyengülnek meg a csövek szóval szükség lesz szakemberre. Kényelmetlen testhelyzetbe kell dolgozni,mocskos szakma,van hogy pincékben kell bujkálni ahol akár patkánnyal is találkozik az ember,van hogy ganyé lében kell dolgozni,van hogy le kell menni a kanálisokba is stb. De meg van a szépsége ennek is. Fontos mert mindenhol egyértelmű hogy a vécét le tudjuk húzni,hogy a csapból folyik a víz,hogy le tudunk tusolni stb. Tehát ez a szakma nélkül élni nem lehet,nagyon fontos szakma,jó pénz van benne és elengedhetetlen. Érdemes ki tanulni. Ha az embernek van motivációja akkor nem annyira vészes. Fontos az odafigyelés,a jó állóképesség,a precizitás,a tapasztalat,a gyorsaság stb.
2023. okt. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!